Aktualności
Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
2021-05-31

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej. Do wspólnej zabawy zaprasza prezydent miasta Michał Litwiniuk .
Co czekać będzie na nas w tej edycji? Na 100% wiele radości, wspólnych wycieczek i konkursów. Prezentujemy rozkład jazdy na czerwiec:
1 czerwca - Night Ride - przejazd nocny, który wystaruje z placu Wolności równo o północy
1 czerwca o godzinie 18:00 spotkamy się w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów na oficjalnej inauguracji, na którą w szczególności zapraszamy dzieci.
W tym roku na rowerzystów czekać będą dwa konkursu:
"Kręcimy dla Białej Podlaskiej" - wygrywa osoba, grupa bądź instytucja, która przejedzie najwięcej kilometrów. Szczegółowe informacje na stronie: www.bialapodlaska.pl
Najciekawsza trasa rowerowa - kręcimy dla Białej Podlaskiej - konkurs polegający na przygotowaniu i przesłaniu zdjęć bądź filmu wraz z opisem ciekawej trasy rowerowej. Szczegółowe informacje na stronie: www.bck24/konkursy
Przypominamy, że aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację "Aktywne Miasta" (App Store/Google Play), zarejestrować się i kręcić kilometry dla Białej Podlaskiej.

Pozostałe artykuły

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy
2021-11-26

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada, mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii...

Webinar „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”
2021-11-25

Miejski Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej informuje, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wspólnie z Europejskim Centrum Konsumenckim zapraszają do udziału w webinarze pod hasłem: „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”, który odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 10:00 na kanale UOKiK.

Wystawa „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”
2021-11-23

Jak wyglądało życie codzienne w Białej Podlaskiej przed II wojną światową? „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym” to wystawa Muzeum Południowego Podlasia, która zabiera nas w podróż w czasie.

Sukces Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej
2021-11-23

Jury ogólnopolskiego konkursu Nocy Bibliotek i Platona nagrodziło Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej za najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia w ramach Nocy...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.