Aktualności
Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
2021-05-31

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej. Do wspólnej zabawy zaprasza prezydent miasta Michał Litwiniuk .
Co czekać będzie na nas w tej edycji? Na 100% wiele radości, wspólnych wycieczek i konkursów. Prezentujemy rozkład jazdy na czerwiec:
1 czerwca - Night Ride - przejazd nocny, który wystaruje z placu Wolności równo o północy
1 czerwca o godzinie 18:00 spotkamy się w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów na oficjalnej inauguracji, na którą w szczególności zapraszamy dzieci.
W tym roku na rowerzystów czekać będą dwa konkursu:
"Kręcimy dla Białej Podlaskiej" - wygrywa osoba, grupa bądź instytucja, która przejedzie najwięcej kilometrów. Szczegółowe informacje na stronie: www.bialapodlaska.pl
Najciekawsza trasa rowerowa - kręcimy dla Białej Podlaskiej - konkurs polegający na przygotowaniu i przesłaniu zdjęć bądź filmu wraz z opisem ciekawej trasy rowerowej. Szczegółowe informacje na stronie: www.bck24/konkursy
Przypominamy, że aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację "Aktywne Miasta" (App Store/Google Play), zarejestrować się i kręcić kilometry dla Białej Podlaskiej.

Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Międzynarodowy sukces naszych pikselowych graficzek !!!
2022-05-06

Ponad dwa tysiące prac z całego świata wpłynęło na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta, który już po raz kolejny zorganizował Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie na Słowacji. Z ogromna radością informujemy że aż 5 wychowanek Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel", prowadzonej przez panią Lillę Wielgan-Michaluk zostało laureatkami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.