Aktualności
Kolejny sukces Piksela
2021-04-23

Aż 18 filmów autorstwa podopiecznych Pracowni Piksel z Bialskiego Centrum Kultury zostało zakwalifikowanych do VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Oko Kalejdoskopu. W projekcie zostanie zaprezentowanych łącznie 156 prac stworzonych przez dzieci z całej Polski.

Celem przeglądu organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu jest wspieranie najmłodszych artystów stawiających pierwsze kroki w tworzeniu animacji filmowej. W tym roku zakwalifikowane filmy oraz galerie portretów autorów będą wyświetlane online od 26 do 29 kwietnia.
Codziennie na https://www.facebook.com/CentrumSztukiDziecka oraz stronie internetowej https://csdpoznan.pl/ startować będzie o godz. 10:00 projekcja jednego z bloków tematycznych. Prace oceni Jury Dorosłych i Jury Dziecięce. Werdykt poznamy 30 kwietnia.

 

 

Pozostałe artykuły

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS
2021-05-14

W 2021 roku Międzynarodowy Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS przypada w niedzielę 16 maja.

Miejskie obchody święta 34 Pułku Piechoty
2021-05-13

W pierwszym dniu miejskiego święta 34 Pułku Piechoty przy I LO im. J.I. Kraszewskiego prezydent Michał Litwiniuk oraz zaproszeni goście posadzili Dąb Pamięci por. Bogusława Wacława Bilińskiego.

Budżet obywatelski - VI edycja
2021-05-11

Już 6 raz organizujemy budżet obywatelski Białej Podlaskiej. W tym roku mamy do wykorzystania 2 010 000 zł

Miejski Punkt Szczepień Powszechnych jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami
2021-05-11

Wszystkich zainteresowanych szczepieniem przeciw COVID-19 informujemy, że w utworzonym przez Miasto Biała Podlaska Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Warszawskiej 11, dostępna jest winda. Umożliwia ona  bezproblemowe wejście do punktu dla osób mających trudności w poruszaniu się.

Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej
2021-05-11

Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży Pożarnych organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, mimo że z formalnego punktu widzenia konsultowany dokument jest co najwyżej propozycją przyszłego projektu ustawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.