Aktualności
Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2021-03-25

Kolejny raz gratulujemy młodym i utalentowanym uczestniczkom zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” działającej przy Bialskim Centrum Kultury.

W V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci i Młodzieży „Spójrz okiem artysty – Frida Khalo 2021" Helenka Sacharuk otrzymała wyróżnienie a Lilianna i Zuzanna Rudzkie zdobyły kwalifikacje do wystawy. Dziewczyny tworzyły swoje prace pod okiem Lilli Wielgan- Michaluk – instruktor Bialskiego Centrum Kultury.
Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" we Wrocławiu. Na konkurs nadesłano 433 prac z całej Polski. Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 208 prac.
Zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy: „Spójrz okiem artysty – Frida Kahlo":  
http://www.mdksrodmiescie.wroc.pl/wystawa-pokonkursowa.../,
oraz na wirtualny spacer po Niebieskim Domu Fridy Kahlo:
http://www.recorridosvirtuales.com/.../museo_frida_kahlo...

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców