Aktualności
Najmłodsze siatkarki „Szóstki” zdominowały II turniej „Kinder Joy of Moving”
2021-03-17

Najmłodsze siatkarki „Szóstki” uczestniczyły w drugim rejonowym turnieju o Puchar "Kinder Joy of Moving", który odbył się 13.03.2021r na obiektach ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej, a organizatorem był klub SKS „Szóstka” TPS. Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dwójki, trójki, czwórki. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice SP6 i Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które we wszystkich kategoriach wiekowych zdobyły I miejsca, a w „trójkach” zajęły trzy pierwsze miejsca.
 
Kategoria „dwójki”
I miejsce: Amelia Juszczuk i Agata Tarasiuk

Kategoria „trójki”
I miejsce: Laila Świderek, Izabela Mróz, Anna Borys, Tamara Gaponiuk
II miejsce: Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk, Julia Kazimierak
III miejsce: Karolina Sulej, Lena Smoleń, Weronika Popławska

Kategoria „czwórki”
I miejsce: Michalina Gaponiuk, Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Julia Polubiec, Oliwia Kasiedczak

Zespołami opiekowali się: Bożena Gajewska, Anna Świderek, Grzegorz Piszcz i Tomasz Borys

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców