Aktualności
Kolejny sukces młodych grafików z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2021-01-27

Cieszymy się każdym sukcesem naszych młodych bialczan! Tym razem gratulacje składamy czwórce utalentowanych grafików, którzy na co dzień uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez panią Lillę Wielgan - Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" w Bialskim Centrum Kultury .
Młodzi bialczanie zostali laureatami w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Marzenia wszystko mogą - 7 GRAFIKALIA 2020".
Jury konkursowe w składzie: dr hab. prof. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Marta Tomczyk, dr hab. prof. Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu - Katarzyna Dreszer, dr hab. prof. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Łukasz Chmielewskiego postanowiło przyznać:
- nagrodę Oliwii Rogoźnickiej (12 lat),
- wyróżnienie Poli Kopytiuk (10 lat),
- wyróżnienie Liliannie Rudzkiej (10 lat),
- kwalifikację do wystawy Jakubowi Kordaczukowi (12 lat).
Laureatom gratulujemy, a Państwa zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy pod linkiem: http://www.mok.glowno.pl/mmw2020/

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców