Aktualności
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej
2020-12-09

UKS Serbinów Biała Podlaska był organizatorem XII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej. Turniej ma charakter cykliczny i odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka. Został rozegrany na gościnnej dla siatkarzy hali ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej. Bardzo dobrze spisali się w nim zawodnicy UKS Serbinów Biała. Zespół kadetów uplasował się na II miejscu, ulegając dopiero w finale zespołowi KS Metro Warszawa 0:2. Trzecie miejsce w turnieju wywalczył zespół MKS Kraśnik, który pokonał w meczu o brązowy medal drużynę BAS Białystok 2:0.

Wyróżnionymi zawodnikami w zespole Serbinowa zostali – Rafał Żurawski i Maciek Jasiński. Gratulujemy zawodnikom i trenerom – Pawłowi Wasiakowi i Maciejowi Sobierajowi.

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców