Aktualności
II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej
2020-12-01

28.11.2020 na hali ZSO nr 2 i ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej odbył się II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej. Jest to jeden z pięciu turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Siatkarze UKS-u Serbinów Biała Podlaska zdecydowanie wygrali  zawody. Bialski zespół  z kompletem zwycięstw zajął I miejsce i umocnił się na pozycji lidera. W drodze do zwycięstwa podopieczni trenerów Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka pokonali zespoły: Skałkę Annopol 2:0, UKS Międzyrzecką Trójkę 2:0 i w finale, po wyrównanym meczu TPS Lublin 2:1. Drugi zespół uplasował się na VII miejscu zdobywając cenne sportowe doświadczenia.

Miłym akcentem zawodów było wyróżnienie trzech zawodników Serbinowa. Bartek Mazur został MVP turnieju, zaś Filip Kowieski i Kuba Maliszewski otrzymali statuetki najlepszego zawodnika w drużynie.

Zwycięski zespół tworzą: Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Michał Ratajczak, Dawid Wojewódzki, Oliwer Chodyka, Michał Bogusz, Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Mateusz Rokicki, Szymon Janicki.

Drugi zespół wystąpił w składzie: Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk, Jakub Steckiewicz, Kacper Zalewski.

Pozostałe artykuły

Budżet obywatelski - VI edycja
2021-05-11

Już 6 raz organizujemy budżet obywatelski Białej Podlaskiej. W tym roku mamy do wykorzystania 2 010 000 zł

Miejski Punkt Szczepień Powszechnych jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami
2021-05-11

Wszystkich zainteresowanych szczepieniem przeciw COVID-19 informujemy, że w utworzonym przez Miasto Biała Podlaska Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Warszawskiej 11, dostępna jest winda. Umożliwia ona  bezproblemowe wejście do punktu dla osób mających trudności w poruszaniu się.

Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej
2021-05-11

Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży Pożarnych organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej, mimo że z formalnego punktu widzenia konsultowany dokument jest co najwyżej propozycją przyszłego projektu ustawy.

Ankieta dotycząca aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska
2021-05-10

W trosce o jakość życia mieszkańców Białej Podlaskiej aktualizujemy nowy Plan Gospodarki Niskoemisyjnej – dokument strategiczny, który wyznacza kierunki działań zmierzających do...

Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo na drodze”
2021-05-10

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Bezpieczeństwo na drodze”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu miasta Biała Podlaska.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.