Aktualności
Uzupełniający nabór do projektu na montaż kotła na pelet drzewny
2020-04-16

Szanowni Państwo,
Po raz kolejny zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości przejścia na ekologiczne źródła energii w ramach projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska”.

Wciąż posiadamy wolne miejsce na instalację kotła na biomasę (pelet drzewny). Wartość całej instalacji wynosi 17.000 zł , z czego 85 % kosztów kwalifikowanych pokrywana jest ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania OZE”.

Wkład własny mieszkańca wynosi 5800zł.  W kwocie tej uwzględniono montaż wkładu ze stali kwasoodpornej w kwocie 2700zł. brutto. Koszt dostawy i montażu wkładu kominowego jest kosztem niekwalifikowanym, dlatego w 100% pokrywany jest przez mieszkańca.

Kocioł na biomasę może być wykorzystywany w instalacji c.o. i c.w.u. wyłącznie na potrzeby bytowe w budynku mieszkalnym (tj. uzyskane ciepło nie może być wykorzystywane w budynku inwentarskim lub innym budynku związanym z produkcją rolną lub działalnością gospodarczą). Instalacja nie może być zamontowana pod adresem, gdzie zarejestrowana jest działalność gospodarcza.

Formularz deklaracji uczestnictwa jest udostępniony na stronie internetowej projektu www.oze.bialapodlaska.pl lub może być przesłany pocztą na adres domowy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w projekcie telefonicznie pod numer telefonu 83 341 69 94.

Deklarację należy przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Biała Podlaska ul. Marsz. J. Piłsudskiego 3, 21- 500 Biała Podlaska, Wydział Inwestycji w terminie do 30 kwietnia 2020r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby przyspieszyć proces zapisu -  zeskanowany i uzupełniony wniosek można przesłać na adres email: oze@bialapodlaska.pl .

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Deklaracja udziału w projekcie „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska” 2020 – kocioł na biomasę (pelet drewniany)

Pozostałe artykuły

II etap przebudowy ul. Warszawskiej zakończony
2020-10-22

Prezydent Michał Litwiniuk wraz z panem wicewojewodą Robertem Gmitruczukiem, ks. dziekanem Marianem Danilukiem, prezesami realizujących inwestycję firm: Tre-Drom - panem Wiesławem Harasimiukiem i...

Powstanie nowoczesne bezpieczne przejście dla pieszych na ul. Narutowicza
2020-10-22

Już wkrótce rozpoczęta zostanie realizacja kolejnej inwestycji poprawiającej bezpieczeństwo pieszych i w ruchu drogowym. Powstanie bezpieczne, aktywne, nowoczesne przejście dla pieszych na...

Otwarcie Muzeum Południowego Podlasia po modernizacji
2020-10-22

Od 23 października możemy podziwiać ekspozycje w Muzeum Południowego Podlasia w zupełnie nowej odsłonie i w niezwykłych wnętrzach zmodernizowanych sal znajdujących się w tzw. szyi wieży bramnej,...

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej
2020-10-16

Tegoroczne miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych przy ul. Brzeskiej. W czasie uroczystości prezydent Michał Litwiniuk wręczył...

Kolejna inwestycja z Budżetu Obywatelskiego
2020-10-16

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał z prezesem firmy DROGI MOSTY panem Bogdanem Szewczakiem umowę na budowę ścieżki rowerowej przy ulicy Akademickiej - I etap. Inwestycja obejmuje:...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.