Aktualności
Uzupełniający nabór do projektu na montaż kotła na pelet drzewny
2020-04-16

Szanowni Państwo,
Po raz kolejny zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości przejścia na ekologiczne źródła energii w ramach projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska”.

Wciąż posiadamy wolne miejsce na instalację kotła na biomasę (pelet drzewny). Wartość całej instalacji wynosi 17.000 zł , z czego 85 % kosztów kwalifikowanych pokrywana jest ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania OZE”.

Wkład własny mieszkańca wynosi 5800zł.  W kwocie tej uwzględniono montaż wkładu ze stali kwasoodpornej w kwocie 2700zł. brutto. Koszt dostawy i montażu wkładu kominowego jest kosztem niekwalifikowanym, dlatego w 100% pokrywany jest przez mieszkańca.

Kocioł na biomasę może być wykorzystywany w instalacji c.o. i c.w.u. wyłącznie na potrzeby bytowe w budynku mieszkalnym (tj. uzyskane ciepło nie może być wykorzystywane w budynku inwentarskim lub innym budynku związanym z produkcją rolną lub działalnością gospodarczą). Instalacja nie może być zamontowana pod adresem, gdzie zarejestrowana jest działalność gospodarcza.

Formularz deklaracji uczestnictwa jest udostępniony na stronie internetowej projektu www.oze.bialapodlaska.pl lub może być przesłany pocztą na adres domowy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w projekcie telefonicznie pod numer telefonu 83 341 69 94.

Deklarację należy przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Biała Podlaska ul. Marsz. J. Piłsudskiego 3, 21- 500 Biała Podlaska, Wydział Inwestycji w terminie do 30 kwietnia 2020r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby przyspieszyć proces zapisu -  zeskanowany i uzupełniony wniosek można przesłać na adres email: oze@bialapodlaska.pl .

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Deklaracja udziału w projekcie „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska” 2020 – kocioł na biomasę (pelet drewniany)

Pozostałe artykuły

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Białej Podlaskiej
2020-08-04

1 sierpnia 1944 roku w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. W związku z rocznicą tego wydarzenia, władze i mieszkańcy Białej Podlaskiej uczcili pamięć Bohaterów.

Zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H
2020-08-04

UWAGA! W związku z przebudową II odcinka ul. Warszawskiej w dniach 4-7 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H. Linia A

Utrudnienia na ul. Warszawskiej
2020-07-31

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika do posesji nr 65A.

Kolejne instalacje OZE dla Białej Podlaskiej
2020-07-30

29 lipca prezydent Michał Litwiniuk podpisał z panią skarbnik Martą Mirończuk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowę o dofinansowanie projektu pt. „Włączamy dobrą...

Realizujemy projekt „Załóż firmę i odnieś sukces!”
2020-07-29

28 lipca prezydent Michał Litwiniuk wręczył ostatniej z 5 grup uczestników projektu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej i przygotowania...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.