Aktualności
Uwaga! Spółka Trakcja PRKiL zmienia organizację ruchu na przejeździe kolejowym
2020-03-19

W związku z realizacją inwestycji odpowiedzialna za nią po stronie kolei spółka Trakcja PRKiL od 19 marca br. do 25 marca br. zmienia organizację ruchu.

Przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ulic Lubelskiej i Witoroskiej zostanie tymczasowo zamknięty, zaś objazd zamkniętego odcinka będzie odbywał się ulicami Podleśną i Łomaską.

Zmienia się także organizacja ruchu na dwóch skrzyżowaniach w ciągu ulic objazdowych:

Na skrzyżowaniu ulicy Witoroskiej z ulicą Łomaską zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna oraz wprowadzona zostanie zmiana pierwszeństwa przejazdu:

- ulica Łomaska będzie ulicą z pierwszeństwem przejazdu
- ulica Witoroska będzie ulicą podporządkowaną.

Na skrzyżowaniu ulicy Podleśnej, Długiej i Kościelnej zmiana organizacji ruchu będzie polegała na nadaniu pierwszeństwa przejazdu ulicy Podleśnej - ulice Długa i Kościelna będą jako podporządkowane z aktywnym znakiem STOP.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej, w związku ze zmianą wymaganą postępem inwestycji, informuje o wyłączeniu dla linii „I" przystanków komunikacji miejskiej na odcinku Witoroska, Koncertowa, Daleka, Kołychawa, Twarda. Przystanek końcowy linii „I” na czas zamknięcia przejazdu kolejowego zlokalizowany zostanie na ul. Czerwińskiego.

Pozostałe artykuły

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Białej Podlaskiej
2020-08-04

1 sierpnia 1944 roku w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. W związku z rocznicą tego wydarzenia, władze i mieszkańcy Białej Podlaskiej uczcili pamięć Bohaterów.

Zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H
2020-08-04

UWAGA! W związku z przebudową II odcinka ul. Warszawskiej w dniach 4-7 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H. Linia A

Utrudnienia na ul. Warszawskiej
2020-07-31

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika do posesji nr 65A.

Kolejne instalacje OZE dla Białej Podlaskiej
2020-07-30

29 lipca prezydent Michał Litwiniuk podpisał z panią skarbnik Martą Mirończuk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowę o dofinansowanie projektu pt. „Włączamy dobrą...

Realizujemy projekt „Załóż firmę i odnieś sukces!”
2020-07-29

28 lipca prezydent Michał Litwiniuk wręczył ostatniej z 5 grup uczestników projektu zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej i przygotowania...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców