Aktualności
Komunikat w sprawie sytuacji bialskiego oddziału Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
2019-11-27

W związku z sytuacją bialskiego oddziału Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie przypominamy, że jest to placówka prywatna, niezwiązana z Urzędem Miasta Biała Podlaska.

Prezydent Miasta Biała Podlaska oświadcza, że jest zaniepokojony sytuacją w tej, tak ważnej dla kształcenia zawodowego, placówce oświatowej, dobrze uzupełniającej ofertę miejskich szkół.

Dyrektor Henryk Zacharuk jest bardzo ceniony w Białej Podlaskiej za to, że pod jego kierownictwem szkoła wspaniale się rozwinęła, o czym świadczy przede wszystkim duże zainteresowanie uczniów. Jego zasługą jest też bardzo dobra atmosfera w szkole oraz efekty nauczania.

Prezydent Michał Litwiniuk liczy na rozwagę lubelskiego właściciela ZDZ i że w swojej decyzji  weźmie pod uwagę te wszystkie znaczące fakty i że sytuacja jak najszybciej się ustabilizuje.

 

Pozostałe artykuły

Budujemy kolejną ścieżkę rowerową
2019-12-06

W związku z budową ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej, Piłsudskiego, Zamkowej na wlocie od strony ulicy Piłsudskiego występuje przewężenie jezdni. Ruch drogowy w trzech kierunkach odbywa się z jednego pasa ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do połowy przyszłego tygodnia. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Jednokierunkowy ruch na ul. Cichej
2019-12-06

10.12.2019 r. na ul. Cichej na odcinku od ul. Nowej do ul. Przechodniej  zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

W Białej Podlaskiej powstaje innowacyjny model pomocy osobom bezdomnym
2019-12-03

Trwają prace nad Gminnym Modelem Wychodzenia z Bezdomności w ramach projektu „Mój Dom – kompleksowe program wsparcia wychodzenia z bezdomności w oparciu o wzorzec włoski”....

Umowa na II etap przebudowy ul. Warszawskiej podpisana
2019-12-03

3 grudnia prezydent Michał Litwiniuk oraz przedstawiciele Wykonawców podpisali umowę na II etap przebudowy ul. Warszawskiej. To inwestycja o wartości

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.