Aktualności
"Biała Podlaska w oczach dziecka i rodzica" - rozstrzygnięcie konkursu
2019-06-27

26 czerwca br. został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs fotograficzno-literacki ,,Biała Podlaska w oczach dziecka i rodzica" zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 15 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej.

Nagrodzono następujące dzieci z bialskich przedszkoli:

1. Gabriela Caruka - Przedszkole Samorządowe Nr 15

2. Dominika Busztę - Przedszkole Samorządowe Nr 15

3. Ewelinę Biskupską - Przedszkole Samorządowe Nr 14

4. Alicję Puchacz - Przedszkole Samorządowe Nr 14

5. Antoniego Hryciuka - Przedszkole Samorządowe Nr 14

6. Mateusza Jakubczyka - Przedszkole Samorządowe Nr 3

7. Szymona Chochowskiego - Przedszkole Niepubliczne im. ,,Przyjaciół Kubusia Puchatka".

Celem konkursu było propagowanie wiedzy o mieście, jego historii, zabytkach, ciekawych miejscach oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień fotograficzno-literackich dzieci i ich rodziców. Rodzice wspólnie z dziećmi wybierali najpiękniejsze zakątki naszego miasta, wspólnie wykonując fotografie, dodatkowo stworzyli piękne wiersze oraz opowiadania dotyczące wybranych przez siebie zakątków naszego pięknego miasta. Wystawę fotografii można oglądać w holu Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej.

Inicjatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki Agnieszka Kość oraz Zenobia Bechta.

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na konferencję "Otwieraj i rozwijaj biznes w Białej Podlaskiej"
2019-11-15

22 listopada 2019 r. odbędzie się w Urzędzie Miasta Biała Podlaska spotkanie "Otwieraj i rozwijaj biznes w Białej Podlaskiej", na które zaprasza prezydent Michał Litwiniuk.To wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który przypada w dniach 18.11.2019 r.– 24.11.2019 r.

Budowa rond na DK2 rusza! Utrudnienia na ul. Cmentarnej
2019-11-08

Rozpoczyna się budowa ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 2 z Aleją Solidarności. W związku z tym dd 12.11.2019 r. ulica Cmentarna zostanie wyłączona z ruchu w miejscu robót i wprowadzone zostanie tam ograniczenie prędkości. Do cmentarza dojedziemy ulicą Ekologiczną.

Odbierz flagę w Urzędzie Miasta
2019-11-07

Zapraszamy mieszkańców do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Zachęcamy do akcentowania barw narodowych poprzez wywieszenie flag.

Informacja o możliwości uczestnictwa w jubileuszu Złotych Godów w 2020 r.
2019-11-06

Informujemy, że wszystkie pary, które chciałyby uczestniczyć w jubileuszu 50-lecia

Nowa wiata ze stojakami na prawie 70 rowerów przy Szkole Podstawowej nr 3
2019-11-04

Wiata ze stojakami dla prawie 70 rowerów stanęła przy Szkole Podstawowej nr 3. Przeznaczono na to z budżetu miasta 20 tys. zł. Inicjatywą dyrekcji szkoły było zapewnienie uczniom bezpiecznego...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.