Aktualności
Dalsze etapy budowy ul. Koncertowej - etapowe zamknięcia ul. Gromadzkiej
2019-06-10
Od 11.06.2019 r. ulica Gromadzka w Białej Podlaskiej na odcinku od ul. Koncertowej do ul. Przelotnej będzie etapowo zamknięta zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Utrudnienia potrwają około 1 miesiąc.
 
Prace wiążą się z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Koncertowej w Białej Podlaskiej wraz z oświetleniem, ścieżką rowerową, chodnikiem, budową i przebudową istniejącej kanalizacji deszczowej, zabezpieczeniem i przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej oraz przebudową istniejącego skrzyżowania z ul. Witoroską i istniejącymi drogami bocznymi” – wykonanie kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni na ulicy Gromadzkiej.
Pozostałe artykuły

Za nami wernisaż wystawy Koła Plastycznego „Lazurowy Kot” pt. "Kolorowe Tutti Frutti"
2025-02-04

Wystawa to efekt pracy dzieci na zajęciach w pierwszym półroczu. Prace wykonane zostały różnymi technikami i są mieszaniną barw, form i faktur. Są wyrazem dziecięcej wyobraźni -...

UKS "Serbinów" Biała Podlaska zagrali ostatni mecz w Lidze Wojewódzkiej Kadetów
2025-02-03

UKS "Serbinów" Biała Podlaska zagrali w Szkole Podstawowej nr 6 ostatni mecz w Lidze Wojewódzkiej Kadetów. Zwycięstwo z Trilux Akademia Siatrkarska Avia Świdnik 2 dało im 2.miejsce w Lidze Kadetów.

Utrudnienia na ul. Kościuszki
2025-02-03

Od 3 lutego na ul. Kościuszki w Białej Podlaskiej zostaną wznowione prace drogowe w związku z przebudową ulicy. Ruch pojazdów na ulicy Kościuszki na odcinku od skrzyżowania z al. Tysiąclecia do al. Jana Pawła zostanie znacznie ograniczony.

Zapraszamy na wernisaż makramy autorstwa Ewy Chamicewicz
2025-02-03

Wczoraj – dziś. Czterdzieści lat minęło…” - to tytuł nadchodzącego wernisażu makramy autorstwa Ewy Chamicewicz, który odbędzie się 7 lutego 2025 r. (piątek) o godz. 18:00 w Galerii Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 12 w Białej Podlaskiej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.