Aktualności
Koniec dobrej passy Jagiellończyka
2018-12-03

W piątek 30 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 odbył się mecz bialskich siatkarek. UKS Jagiellończyk uległ SKS Szóstce 0:3. Szóstka zagrała bardzo dobrze i w dwóch pierwszych setach zdecydowanie dominowała nad gospodarzem meczu. Trzeci set to była już walka dwóch równorzędnych zespołów. Szalę w końcówce przeważył zespół gości wygrywając z Jagiellończykiem 26:24.

W ten sposób faza grupowa dobiegła końca. Oba zespoły mają do zagrania ostatnie mecze z UKS Międzyrzecką Trójką. Na tą chwilę bialskie zespoły dominują w tabeli. UKS Jagiellończyk mimo porażki zajmuje pierwsze miejsce w grupie i czuje już na plecach oddech SKS Szóstki. Jagiellończyk na tą chwilę ma mniej straconych setów.

 

Pozostałe artykuły

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Przysięga żołnierzy zasadniczej służby wojskowej
2023-03-22

Powrót wojska nie byłby możliwy bez przekazania przez bialski samorząd terenów po byłym lotnisku na rzecz formowanego garnizonu.

Złote Gody mieszkańców miasta i gminy Biała Podlaska
2023-03-21

Złote Gody – podczas tej pięknej uroczystości prezydent Michał Litwiniuk pogratulował małżonkom z naszego miasta oraz Gminy Biała Podlaska wspaniałego jubileuszu 50-lecia małżeństwa.

Joanna Kozłowiec w Radzie Miasta Biała Podlaska – radna Klubu Koalicji Obywatelskiej złożyła ślubowanie
2023-03-21

Gratulujemy i życzymy powodzenia w działaniach dla naszej społeczności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.