Aktualności
Koniec dobrej passy Jagiellończyka
2018-12-03

W piątek 30 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 odbył się mecz bialskich siatkarek. UKS Jagiellończyk uległ SKS Szóstce 0:3. Szóstka zagrała bardzo dobrze i w dwóch pierwszych setach zdecydowanie dominowała nad gospodarzem meczu. Trzeci set to była już walka dwóch równorzędnych zespołów. Szalę w końcówce przeważył zespół gości wygrywając z Jagiellończykiem 26:24.

W ten sposób faza grupowa dobiegła końca. Oba zespoły mają do zagrania ostatnie mecze z UKS Międzyrzecką Trójką. Na tą chwilę bialskie zespoły dominują w tabeli. UKS Jagiellończyk mimo porażki zajmuje pierwsze miejsce w grupie i czuje już na plecach oddech SKS Szóstki. Jagiellończyk na tą chwilę ma mniej straconych setów.

 

Pozostałe artykuły

8. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”
2022-06-23

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego chcemy się pochwalić wysokim, 8. miejscem wśród miast na prawach powiatu, jakie zajmuje Biała Podlaska w rankingu pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”.

Wspaniałe wieści na zakończenie roku artystycznego! Bialski Piksel z nagrodami!
2022-06-22

IX Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci "Oko Kalejdoskopu" w Poznaniu obfitował w sukcesy naszych młodych filmowców z Pracowni Grafiki Komputerowej PIKSEL działającej w Bialskim Centrum Kultury.

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności
2022-06-21

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbywają się już od wielu lat! W każdy wakacyjny piątek będziemy mieli możliwość posłuchać różnorodnej muzyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy już 1 lipca gdzie zagra zespół Gutter Sirens.

Kolejna wygrana Chwilki!
2022-06-21

Zespół wokalny Chwilka działający w Klubie Kultury Piast Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zajął pierwsze miejsce w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej Łęczna 2022.

Remont na ul. Podmiejskiej
2022-06-20

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami polegającymi na układaniu warstwy ścieralnej na ulicy Podmiejskiej w Białej Podlaskiej, od dnia 20.06.2022 r. ulica zostanie zupełnie wyłączona z ruchu pojazdów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców