Aktualności
Bialskie siatkarki ponownie najlepsze
2018-11-27

Siatkarki z Dziewiątki trenujące w klasie piątej sportowej o profilu piłka siatkowa zwyciężyły w turnieju mini siatkówki w Tomaszowie Lubelskim.Dziewczęta pod opieką trenera Konrada Rechnio opanowały podium zajmując pierwsze i trzecie miejsce w trójkach pokonując w finale siatkarki z Przemyśla.

Podopieczne trener Izabeli Łukaszuk również nie zawiodły. W dwójkach grała klasa czwarta, zajmując trzecie (Alicja Drąg i Amelia Kopania) i piąte miejsce ( Michalina Wołosiuk i Aleksandra Rosiak) , a klasa szósta opanowała podium zdobywając puchary za drugie (Gabriela Gryta, Kornelia Najdychor, Magdalena Stopa, Aleksandra Gałabuda, Natalia Dębowska) i trzecie miejsce (Aleksandra Buczyło, Maria Dmochowska, Karolina Roman i Julia Kopania) w kategorii czwórek, ulegając w finale drużynie z Przemyśla.

Szóstoklasistki również w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek osiągnęły sukces , zwyciężając wszystkie mecze i awansowały do wyższej grupy rozgrywkowej.

W sobotę 1 grudnia klasy sportowe IV-VI wezmą udział w Turnieju Mikołajkowym w Lublinie.

Pozostałe artykuły

8. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”
2022-06-23

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego chcemy się pochwalić wysokim, 8. miejscem wśród miast na prawach powiatu, jakie zajmuje Biała Podlaska w rankingu pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”.

Wspaniałe wieści na zakończenie roku artystycznego! Bialski Piksel z nagrodami!
2022-06-22

IX Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci "Oko Kalejdoskopu" w Poznaniu obfitował w sukcesy naszych młodych filmowców z Pracowni Grafiki Komputerowej PIKSEL działającej w Bialskim Centrum Kultury.

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności
2022-06-21

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbywają się już od wielu lat! W każdy wakacyjny piątek będziemy mieli możliwość posłuchać różnorodnej muzyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy już 1 lipca gdzie zagra zespół Gutter Sirens.

Kolejna wygrana Chwilki!
2022-06-21

Zespół wokalny Chwilka działający w Klubie Kultury Piast Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zajął pierwsze miejsce w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej Łęczna 2022.

Remont na ul. Podmiejskiej
2022-06-20

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami polegającymi na układaniu warstwy ścieralnej na ulicy Podmiejskiej w Białej Podlaskiej, od dnia 20.06.2022 r. ulica zostanie zupełnie wyłączona z ruchu pojazdów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców