Aktualności
Bialskie siatkarki ponownie najlepsze
2018-11-27

Siatkarki z Dziewiątki trenujące w klasie piątej sportowej o profilu piłka siatkowa zwyciężyły w turnieju mini siatkówki w Tomaszowie Lubelskim.Dziewczęta pod opieką trenera Konrada Rechnio opanowały podium zajmując pierwsze i trzecie miejsce w trójkach pokonując w finale siatkarki z Przemyśla.

Podopieczne trener Izabeli Łukaszuk również nie zawiodły. W dwójkach grała klasa czwarta, zajmując trzecie (Alicja Drąg i Amelia Kopania) i piąte miejsce ( Michalina Wołosiuk i Aleksandra Rosiak) , a klasa szósta opanowała podium zdobywając puchary za drugie (Gabriela Gryta, Kornelia Najdychor, Magdalena Stopa, Aleksandra Gałabuda, Natalia Dębowska) i trzecie miejsce (Aleksandra Buczyło, Maria Dmochowska, Karolina Roman i Julia Kopania) w kategorii czwórek, ulegając w finale drużynie z Przemyśla.

Szóstoklasistki również w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek osiągnęły sukces , zwyciężając wszystkie mecze i awansowały do wyższej grupy rozgrywkowej.

W sobotę 1 grudnia klasy sportowe IV-VI wezmą udział w Turnieju Mikołajkowym w Lublinie.

Pozostałe artykuły

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Przysięga żołnierzy zasadniczej służby wojskowej
2023-03-22

Powrót wojska nie byłby możliwy bez przekazania przez bialski samorząd terenów po byłym lotnisku na rzecz formowanego garnizonu.

Złote Gody mieszkańców miasta i gminy Biała Podlaska
2023-03-21

Złote Gody – podczas tej pięknej uroczystości prezydent Michał Litwiniuk pogratulował małżonkom z naszego miasta oraz Gminy Biała Podlaska wspaniałego jubileuszu 50-lecia małżeństwa.

Joanna Kozłowiec w Radzie Miasta Biała Podlaska – radna Klubu Koalicji Obywatelskiej złożyła ślubowanie
2023-03-21

Gratulujemy i życzymy powodzenia w działaniach dla naszej społeczności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.