Aktualności
Tak będą kursować autobusy we Wszystkich Świętych
2018-10-28

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym, Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej, tradycyjnie uruchomi dodatkowe kursy autobusów na cmentarz komunalny i parafialny.

We wtorek 30 października linie autobusowe kursują według rozkładu roboczego. 31 października (środa) linie autobusowe kursują:
Linia E - jak w dni robocze.
Linia H - jak w dni robocze.
Linia T - kursuje z Terebelskiej pętli, co dwie godziny od: 9.10 do 17.00.


W związku z remontem ul. Warszawskiej autobus linii T omija przystanki: Kopernika 2, Kopernika 1, Warszawska 1, Zamkowa 2.
Przebieg linii T będzie odbywał się ulicami: Terebelska– Sitnicka- Glinki- Akademicka- Artyleryjska- Janowska i dalej swoją normalną trasą.
Przebieg linii H będzie odbywał się ulicami: Terebelska– Sitnicka- Glinki- Akademicka- Artyleryjska- Zamkowa i dalej swoją normalną trasą.

W czwartek 1 listopada linie autobusowe kursują:
Linia E - jak w Niedziele i Święta.
Linia P kursuje z Dworca PKP tylko do Cmentarza Komunalnego o godz.10:10 i 10: 20.
Powrotne, dodatkowe kursy linii P będą wykonywane z Cmentarza Komunalnego o godzinie 12:50 i 13:10.
Linia T kursuje z Terebelskiej pętli co godzinę od 8:10 do 17:00.
Pozostałe linie kursują jak w niedziele i święta.

W piątek 2 listopada autobusy kursują:
Linia E kursuje jak w robocze.
Linia T kursuje z Terebelskiej Pętli co dwie godziny od godz.: 9:10 do 17:00.

Pozostałe linie kursują jak w Dni Robocze.


12 listopada autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładu Niedziela i Święta (trzecia rubryka).

Dodatkowo informujemy, że od 1 listopada MZK zawiesza kursowanie linii B do przystanku Grzybowa Pętla (działki), oraz linii A przez ulicę Terebelską do Styrzyńca (działki). Kursy zostaną przywrócone na wiosnę.

Pozostałe artykuły

Informacja o utrudnieniach w ruchu
2019-08-23

W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Witoroskiej z Koncertową od 26 do 30 sierpnia 2019 roku zostanie wprowadzony w ciągu ulicy Witoroskiej ruch wahadłowy kierowany sygnalizacja świetlną.

Można już składać deklaracje uczestnictwa w OZE II
2019-08-14

Gmina Miejska Biała Podlaska ogłasza nabór wniosków - deklaracji uczestnictwa w Projekcie „OZE II”. Przedmiotem projektu będzie montaż odnawialnych źródeł energii (OZE) w postaci instalacji: kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne.

Informacja o utrudnieniach w ruchu
2019-08-13

W związku z częściową wymianą warstwy ścieralnej na alei Jana Pawła II na odcinku od ul. Parkowej do mostu na rz. Krzna zostanie do 16 sierpnia wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Orzechową oraz na wjeździe do marketu „Kaufland”. Ruch będzie się odbywał zgodnie z oznakowaniem pionowym i poziomym. Podczas robót mogą występować przewężenia pasów ruchu.

Bezpłatne kursy językowe w PSW
2019-08-07

Od 9 sierpnia PSW w Białej Podlaskiej prowadzi rekrutację do Akademii Językowej, realizowanej w ramach projektu „PSW – Regionalna Akademia Aktywności”. W ramach zadania proponowana...

Remont warstwy ścieralnej
2019-08-02

W dniach od 02.08 do 05.08.2019r będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ulicy Sidorskiej ( w okolicach parkingu PSW) oraz na ul. Janowskiej ( od ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku wiaduktu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.