Aktualności
Rusza budowa nowych dróg o które zabiegali mieszkańcy
2018-10-18

Ulica Zagajnikowa na osiedlu Pieńki oraz ul. Fieldorfa, na którą czekają mieszkańcy nowo powstającego osiedla - miasto rozpoczyna nowe inwestycje drogowe, które będą zrealizowane jeszcze w tym roku. Wykonanie obu nawierzchni będzie kosztowało blisko 700 tys. zł.

Znajdująca się niedaleko ulicy Grzybowej Zagajnikowa to blisko 300-metrowy odcinek piaszczystej drogi, która latem tonie w kurzu, z kolei zimą i jesienią pokrywa się błotem i głębokimi kałużami.

Podobna sytuacja dotyczy nowo powstałego osiedla przy ul. Fieldorfa, gdzie mieszkańcy od dawna apelowali o utwardzenie nawierzchni. Teraz będzie to możliwe dzięki współpracy z bialskimi firmamI: Budomex oraz ZRB S. Romaniuka. Wykonany zostanie odcinek do ul. Podmiejskiej oraz fragment odcinka biegnącego w głąb osiedla.

- Chcemy dbać zarówno o nowe osiedla, które powstają w błyskawicznym tempie, jak również o mieszkańców osiedla za torami, gdzie obiecywałem budowę ulicy każdego roku. Następna będzie Ceglana i remont Grzybowej - wyjaśnia prezydent Dariusz Stefaniuk.

 

Pozostałe artykuły

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców