Aktualności
Kolejne bardzo udane wakacje w Multicentrum
2018-09-04

Wzorem ubiegłych lat Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w mieście, zorganizowało wiele atrakcyjnych zajęć, z których każdy niezależnie od wieku i zainteresowań mógł wybrać coś dla siebie. Zajęcia dla osób indywidualnych odbywały się od wtorku do piątku, natomiast w poniedziałki placówka przyjmowała grupy zorganizowane.

Uczestnicy wakacyjnych spotkań w Multicentrum brali udział w zajęciach, podczas których wykonywali doświadczenia i eksperymenty z zakresu chemii i fizyki oraz analizowali ich wyniki, obserwowali preparaty biologiczne pod mikroskopem, poznawali świat roślin i zwierząt, odkrywali tajemnice ludzkiego ciała, poznawali język angielski z wykorzystaniem multimedialnych i interaktywnych pomocy dydaktycznych oraz przygotowywali różnotematyczne prace graficzne. Uczestniczyć można było również w warsztatach związanych z programowaniem i robotyką, a także sztuką kaligrafii.

W ofercie Multicentrum nie zabrakło także propozycji dla najmłodszych dzieci, które wzięły udział w zajęciach pobudzających wyobraźnię i kreatywność, podczas których wykorzystywane były bezpieczne aplikacje i nowoczesny sprzęt komputerowy.

Podsumowując, w czasie dwóch wakacyjnych miesięcy, w Multicentrum odbyły się 124 spotkania o różnej tematyce, w których wzięło udział ponad 1100 dzieci i młodzieży. Natomiast łącznie placówkę odwiedziło i z jej zasobów w okresie wakacji w różnoraki sposób skorzystało ponad 3000 osób.

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej dziękuje wszystkim osobom korzystającym z wakacyjnej oferty i zaprasza do udziału w kolejnych przygotowywanych przez placówkę działaniach.

Pozostałe artykuły

Konferencja Prezydenta Miasta Biała Podlaska nt. inwestycji miejskich i Regulaminu Organizacyjnego UM
2019-04-19

17 kwietnia prezydent Michał Litwniuk podczas konferencji prasowej omówił realizowane obecnie w Białej Podlaskiej najważniejsze inwestycje o łącznej wartości ok. 100 mln zł. Rok 2019 to czas  intensywnej absorpcji środków unijnych. Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji.

Zmiana godzin pracy urzędu miasta w dniu 19 kwietnia 2019
2019-04-19

Urząd Miasta Biała Podlaska w dniu 19 kwietnia 2019 jest czynny w godzinach 7.30-15.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Barwne przygotowania do świąt wielkanocnych w Białej Podlaskiej
2019-04-19

Święta to czas odpoczynku i chwile spędzane w gronie najbliższych, ale też dni, w których przypominamy sobie o zwyczajach i tradycjach. To bardzo cenne i bialskie instytucje kulturalne...

Przywrócenie stałej organizacji ruchu w związku z otwarciem przejazdu kolejowego na ul. Łomaskiej
2019-04-18

Dziś, tj. 18.04.2019 r., o godz. 13:00 zostanie otwarty przejazd kolejowy na ulicy Łomaskiej w Białej Podlaskiej.

Prezydenci Białej Podlaskiej na IV Międzynarodowym Forum-Wystawie Kontakty Biznesowe „Brześć 2019”
2019-04-17

Prezydent Michał Litwiniuk i wiceprezydent Maciej Buczyński wzięli udział w IV Międzynarodowym Forum-Wystawie Kontakty Biznesowe „Brześć 2019”, które odbyły się w dniach 11-12 kwietnia. Głównym celem forum-wystawy kontaktów biznesowych „Brześć-2019”  jest przyciągnięcie inwestycji i nowych technologii do regionu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.