Aktualności
Ostatnia okazja tego lata. Dziś zakończenie wakacyjnych koncertów
2018-08-31

Dziś o godz. 20.00 na placu Wolności odbędzie się ostatni wakacyjny koncert. Letnia inicjatwa zapoczątkowana 4 lata temu przez Dariusza Stefaniuka umożliwiła promocję blisko 50 zespołom i wokalistom z Białej Podlaskiej i okolic. Wieczorem ostatni akcent tegorocznej edycji przedsięwzięcia.

Sirens Hill to Kuba Wróblewski, Piotr Świerzbiński, Kuba Kinsner oraz Bartek Łuczkiewicz, którzy - jak powtarzają, od pierwszego spotkania wiedziały czego chcą – zarażać melodyjnym rockiem fanów festiwalowego grania. Swoją muzykę porównują do wzgórza, na którym spotkały się przestrzeń i pełne emocji melodie. Połączyła ich przyjaźń i Warszawa, miasto Syreny.

Zespół podbił najpopularniejszą rockową listę przebojów w Polsce. Utwór „Gaslovers” z Ep-ki zdobył pierwsze miejsce na liście Turbotop w Antyradiu, a „Try Your Best” utrzymywał się w pierwszej 10 przez kilka tygodni. Akustyczna wersja utworu została dostrzeżona i wyróżniona przez globalny kanał Sofar Sounds.

Grupa otrzymała główną nagrodę w konkursie Miasto Rocka będąc wybranym spośród 300 zespołów z całej Polski. Sirens Hill został bardzo ciepło przyjęty m.in. na ENEA SPRING BREAK FESTIVAL, SOFAR MUSIC KRAKÓW i podczas Finału LIFE ON STAGE.

Zespół właśnie promuje debiutancki album a na fb dokładnie dzisiaj pojawił się pierwszy utwór promujący wydawnictwo - "Zapałki".

Pozostałe artykuły

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców