Aktualności
Ostatnia okazja tego lata. Dziś zakończenie wakacyjnych koncertów
2018-08-31

Dziś o godz. 20.00 na placu Wolności odbędzie się ostatni wakacyjny koncert. Letnia inicjatwa zapoczątkowana 4 lata temu przez Dariusza Stefaniuka umożliwiła promocję blisko 50 zespołom i wokalistom z Białej Podlaskiej i okolic. Wieczorem ostatni akcent tegorocznej edycji przedsięwzięcia.

Sirens Hill to Kuba Wróblewski, Piotr Świerzbiński, Kuba Kinsner oraz Bartek Łuczkiewicz, którzy - jak powtarzają, od pierwszego spotkania wiedziały czego chcą – zarażać melodyjnym rockiem fanów festiwalowego grania. Swoją muzykę porównują do wzgórza, na którym spotkały się przestrzeń i pełne emocji melodie. Połączyła ich przyjaźń i Warszawa, miasto Syreny.

Zespół podbił najpopularniejszą rockową listę przebojów w Polsce. Utwór „Gaslovers” z Ep-ki zdobył pierwsze miejsce na liście Turbotop w Antyradiu, a „Try Your Best” utrzymywał się w pierwszej 10 przez kilka tygodni. Akustyczna wersja utworu została dostrzeżona i wyróżniona przez globalny kanał Sofar Sounds.

Grupa otrzymała główną nagrodę w konkursie Miasto Rocka będąc wybranym spośród 300 zespołów z całej Polski. Sirens Hill został bardzo ciepło przyjęty m.in. na ENEA SPRING BREAK FESTIVAL, SOFAR MUSIC KRAKÓW i podczas Finału LIFE ON STAGE.

Zespół właśnie promuje debiutancki album a na fb dokładnie dzisiaj pojawił się pierwszy utwór promujący wydawnictwo - "Zapałki".

Pozostałe artykuły

Zakup 65 laptopów w ramach programu Zdalna Szkoła+
2020-08-12

Gmina Miejska Biała Podlaska zakupiła kolejnych 65 laptopów o wartości 155 000 zł w ramach projektu „Zdalna Szkoła+”. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa,...

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Białej Podlaskiej
2020-08-04

1 sierpnia 1944 roku w Warszawie rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. W związku z rocznicą tego wydarzenia, władze i mieszkańcy Białej Podlaskiej uczcili pamięć Bohaterów.

Zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H
2020-08-04

UWAGA! W związku z przebudową II odcinka ul. Warszawskiej w dniach 4-7 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii A i H. Linia A

Utrudnienia na ul. Warszawskiej
2020-07-31

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kopernika do posesji nr 65A.

Kolejne instalacje OZE dla Białej Podlaskiej
2020-07-30

29 lipca prezydent Michał Litwiniuk podpisał z panią skarbnik Martą Mirończuk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowę o dofinansowanie projektu pt. „Włączamy dobrą...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.