Aktualności
W te wakacje skorzystaj z oferty Barwnej i Multicentrum! (WIDEO)
2018-07-05

Prezydent Dariusz Stefaniuk zachęca do zapoznania się z wakacyjną ofertą bezpłatnych zajęć w Multicentrum i Bibliotece Barwnej. Propozycje są adresowane do uczestników w różnym wieku, dlatego każdy może wybrać coś specjalnie dla siebie.

Biblioteka Barwna zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, w środy i czwartki w godz. 11.00-12.00, do udziału w zajęciach przygotowanych w oparciu o najciekawszą, najnowszą i różnorodną literaturę. Przewidziane jest głośne czytanie, wykonywanie twórczych prac plastycznych oraz udział w pomysłowych grach i zabawach.

Maluchom i przedszkolakom biblioteka proponuje „Lipcowy Barwny Ogródek biblioteczny”, we wtorki (3.07, 10.07, 17.07, 24.07, 31.07) w parku Radziwiłłowskim (w razie deszczu w Barwnej).

30 sierpnia, o godz. 11.00 odbędzie się również losowanie nagród, dwóch półrocznych abonamentów na wypożyczanie multimediów i wejściówek do sali zabaw, wśród wszystkich uczestników wakacyjnych zajęć zapisanych do Biblioteki.

POLECAMY TAKŻE: program Barwnej na wakacje

Multicentrum zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. W odróżnieniu od Barwnej, na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

W wakacyjne poniedziałki, w godz. 10.00-15.00, placówka zaprasza grupy zorganizowane. Od wtorku do piątku z oferty zajęć mogą skorzystać uczestnicy indywidualni, natomiast w soboty możliwe będzie swobodne korzystanie z zasobów.

Od wtorku do piątku w godz. 12.00-13.00 odbywać się będą m.in. 4-dniowe warsztaty z programowania i robotyki, o następującej tematyce: Scottie Go! (od 7 lat), Zakoduj robota (od 9 lat), Roboty LEGO (od 10 lat), Arduino (od 10 lat). Terminy poszczególnych warsztatów dostępne są w szczegółowym harmonogramie.

Ponadto 4, 11, 18 i 25 lipca (środy), w godz. 13.00-15.00, dzieci w wieku 7-12 lat, będą mogły wziąć udział w warsztatach kaligraficznych.

Na zajęcia w Multicentrum obowiązują zapisy, które prowadzone będą od 21 czerwca (czwartek, godz. 10.00) na zajęcia lipcowe oraz od 20 lipca (piątek, godz. 10.00) na zajęcia sierpniowe. Grupy zorganizowane będą zapisywane na poniedziałki lipcowe i sierpniowe od 21 czerwca.

Zapisy przyjmowane są osobiście w Multicentrum lub telefonicznie pod numerem 83 341-60-17, liczba miejsc jest ograniczona.

POLECAMY TAKŻE: program Multicentrum na wakacje



Pozostałe artykuły

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców