Aktualności
Koncert znamienitego artysty z okazji znamienitej rocznicy
2018-06-08

Zbliża się koncert znakomitego pianisty jazzowego - Artura Dutkiewicza. Widowisko organizowane jest z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbędzie się 10 czerwca o godz.17 w auli AWF przy ul. Akademickiej 2. Organizatorem koncertu jest Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe.

Dutkiewicz jest wybitnym pianistą jazzowym i kompozytorem, nazywany „Ambasadorem jazzu” oraz „Ambasadorem polskiej muzyki. Jeden z najczęściej koncertujących za granicą polskich muzyków jazzowych. Wystąpił w ponad 60 krajach na całym świecie od USA przez Europę, Afrykę po Chiny, Australię i Nową Zelandię. Promuje kulturę polską za granicą, podkreślając swoje korzenie.

W programie koncertu znajdą się Mazurki - autorskie kompozycje Artura Dutkiewicza, łączące jazz z polską muzyką ludową i klasyczną oraz utwory Paderewskiego iemena w jazzowych aranżacjach na fortepian solo.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w klubie Verona ul. Janowska 4/8 tel 83/344 20 20 oraz w sklepie "Music Audio" ul.Janowska 11 tel. 83/342 57 47, a także przed samym koncertem. Bilet normalny- 40 zł, ulgowy- 30 zł .

Pozostałe artykuły

Nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”
2020-02-24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej prowadzi nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”

"Włączamy dobrą energię! Budowa instalacji OZE" w Białej Podlaskiej
2020-02-18

Tego lata zostaną zrealizowane inwestycje w ramach projektu "Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE". Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowy w ramach największego w województwie lubelskim przedsięwzięcia dotyczącego odnawialnych źródeł energii cieplnej i elektrycznej na potrzeby indywidualnych gospodarstw domowych.

KOLEJNY GRAFICZNY SUKCES!
2020-02-11

Mamy kolejny wspaniały artystyczny sukces na koncie uczestników zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej „PIKSEL” w Bialskim Centrum Kultury. 11-letni Kamil Turyk, podopieczny pani Lilli Wielgan-Michaluk, został wyróżniony udziałem w wystawie pokonkursowej w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”.

Prezydent przyznał stypendia artystyczne
2020-01-28

Stypendia Prezydenta Miasta Biała Podlaska otrzymują osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Prezydent Michał Litwiniuk wyróżnił zdolnych młodych bialczan rozwijających swoje talenty w różnych dziedzinach.

Pracowity rok 2019 - podsumowanie
2020-01-27

Rok 2019 był w Białej Podlaskiej bardzo intensywny i pracowity. To rok inwestycyjnej ofensywy, wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, nowych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.