Aktualności
Niezawodni, bialscy siatkarze zajęli drugie miejsce w lubelskim
2018-03-28

W hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 rywalizowali siatkarze w IV turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. Bardzo dobrze spisali się w zawodnicy UKS „Serbinów”, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej.

Pokonali po 2:0 zespoły: Tempo Chełm, MKS Świdnik, Międzyrzecka Trójka, TPS Lublin oraz ulegli 1:2 zespołowi MKS Kraśnik. W klasyfikacji końcowej IV turnieju podopieczni trenerów: Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka uplasowali się na drugim miejscu. W gronie wyróżnionych, trzech najlepszych zawodników turnieju znalazł się Damian Langowski z Serbinowa.

Jako, że był to ostatni turniej dokonano podsumowania Wojewódzkiej Ligi Młodzików i przedstawiono klasyfikację końcową: pierwsze miejsce zajął zespół TPS Lublin, na drugim uplasowali się młodzicy UKS Serbinów Biała Podlaska, zaś trzecie miejsce przypadło siatkarzom z MKS Kraśnik. Dekoracji zwycięzców dokonał prezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie Krzysztof Iwańczuk i koordynator wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Piotr Olejarnik.

Przed naszymi siatkarzami teraz ćwierćfinał mistrzostw Polski, który odbędzie się w Szczytnie z udziałem sześciu zespołów z województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego.

Zespół Serbinowa tworzą uczniowie klasy sportowej PG 5: Michał Mirosławski, Damian Langowski, Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Igor Bobruk, Dawid Drąg, oraz Adrian Budzyński PG 2.

Pozostałe artykuły

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców