Aktualności
Wystawco! Czeka na Ciebie miejsce na jarmarku wielkanocnym
2018-01-31

Bialskie Centrum Kultury zaprasza do prezentacji i sprzedaży własnej oferty w ramach stoiska podczas Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się24 marca. Organizatorzy oczekują na zgłoszenia zarówno: twórców ludowych, artystów, rzemieślników, rękodzielników, ale także wytwórców lokalnych i regionalnych produktów na stół świąteczny, wytwarzanych tradycyjnymi metodami.

Ci z Państwa, którzy zgłoszą swój udział w terminie do dnia 28 lutego otrzymają 10 proc. rabat. Szczegółowe informacje i warunki udziału regulaminie i formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie www.bck24.pl i pod numerem tel.: 83 341 67 01 lub 783 298 182.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.