Aktualności
W biznesie działają zgodnie z zasadami wiary. Powstało Towarzystwo Biznesowe Bialskie (WIDEO)
2017-11-27

Pałac Cieleśnica gościł przedsiębiorców z Białej Podlaskiej i okolic, którzy wzięli udział w otwarciu Towarzystwa Biznesowego Bialskiego. W śniadaniu wzięło udział 50 właścicieli małych i średnich firm z naszego regionu.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 8.30 i trwało około 3 godzin. Była to dobra okazja do poznania się nawzajem i wymiany swoich doświadczeń. Tego dnia można było spotkać przedstawicieli niemalże wszystkich branż, poczynając od nieruchomości, a skończywszy na finansach.

Oficjalna część rozpoczęła się od wysłuchania krótkiego fragmentu z dzieła „O Naśladowaniu Chrystusa” Tomasz a Kempis. Po śniadaniu głos zabrał założyciel Towarzystw Biznesowych – Maciej Gnyszka. Opowiedział o tym, że jak ważne jest, aby przedsiębiorcy się organizowali, zrzeszali i nawzajem sobie pomagali, zwłaszcza jeśli cenią te same wartości w życiu.

Po jego wystąpieniu każdy z uczestników miał minutę na prezentację swojej firmy i opowiedzenie o swoich aktualnych potrzebach biznesowych. Spotkanie zakończyła część kuluarowa, podczas której była możliwość swobodnej rozmowy na tematy poruszone podczas poranka.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców