Aktualności
W biznesie działają zgodnie z zasadami wiary. Powstało Towarzystwo Biznesowe Bialskie (WIDEO)
2017-11-27

Pałac Cieleśnica gościł przedsiębiorców z Białej Podlaskiej i okolic, którzy wzięli udział w otwarciu Towarzystwa Biznesowego Bialskiego. W śniadaniu wzięło udział 50 właścicieli małych i średnich firm z naszego regionu.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 8.30 i trwało około 3 godzin. Była to dobra okazja do poznania się nawzajem i wymiany swoich doświadczeń. Tego dnia można było spotkać przedstawicieli niemalże wszystkich branż, poczynając od nieruchomości, a skończywszy na finansach.

Oficjalna część rozpoczęła się od wysłuchania krótkiego fragmentu z dzieła „O Naśladowaniu Chrystusa” Tomasz a Kempis. Po śniadaniu głos zabrał założyciel Towarzystw Biznesowych – Maciej Gnyszka. Opowiedział o tym, że jak ważne jest, aby przedsiębiorcy się organizowali, zrzeszali i nawzajem sobie pomagali, zwłaszcza jeśli cenią te same wartości w życiu.

Po jego wystąpieniu każdy z uczestników miał minutę na prezentację swojej firmy i opowiedzenie o swoich aktualnych potrzebach biznesowych. Spotkanie zakończyła część kuluarowa, podczas której była możliwość swobodnej rozmowy na tematy poruszone podczas poranka.

Pozostałe artykuły

Trening systemu wykrywania i alarmowania
2019-06-25

W dniu 27 czerwca 2019 roku o godz. 12.00

Awaria miejskiej sieci ciepłowniczej - ul. Sidorska / al. Tysiąclecia, ul. Kąpielowa /Wyszyńskiego
2019-06-24

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. informuje, że 18 czerwca br. zdiagnozowano awarię miejskiej sieci ciepłowniczej w komorze przy ul. Sidorskiej / al. Tysiąclecia i w komorze przy ul....

Wyniki konkursów na dyrektorów szkół
2019-06-24

19 czerwca zostały przeprowadzone postępowania konkursowe na dyrektorów szkół. Kandydatami na stanowiska dyrektorów zostali:

Wakacje z miejskimi ośrodkami kultury
2019-06-19

Zapraszamy do korzystania z wakacyjnej oferty miejskich instytucji kultury.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.