Aktualności

Uczniowie stworzyli żywą, biało-czerwoną flagę (WIDEO)
2017-11-10

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Publicznego Gimnazjum nr 5 wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Program uroczystości nawiązywał do świetnych kart z historii Polski, które w 1918 roku doprowadziły po 123 latach niewoli, do powstania niepodległego państwa polskiego.

Treści przekazywane przez aktorów były przeplatane występami solistów, śpiewem chóru oraz wspólnym śpiewem wszystkich uczestników uroczystości. Finałem akademii była fala biało-czerwonych kartek, która utworzyła żywą flagę Polski.

Pozostałe artykuły

W związku z wysokimi temperaturami przypominamy, że mamy dla mieszkańców wodę pitną w Urzędzie Miasta, miejskich instytucjach kultury oraz budynkach użyteczności publicznej

Zgodnie z prognozami oraz ostrzeżeniami IMGW w najbliższym czasie istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia burz, którym miejscami mogą towarzyszyć intensywne opady deszczu i silny wiatr.

8. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego zbliża się wielkimi krokami. Będzie to czas pięknych wydarzeń muzycznych, tanecznych, teatralnych i filmowych. Co dokładnie będzie się działo?

Miejska Biblioteka Publiczna włącza się w ogólnopolską akcję promującą ciche czytenie książek w przestrzeniach publicznych.

Podczas dzisiejszego koncertu z cyklu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej pod...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
>>>

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

<<<