Aktualności
Chcesz poznać twórczość wybitnego artysty? Zapraszamy do parku Radziwiłłowskiego
2017-11-03

Multicentrum zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na „Dzień ze sztuką. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada o godzinie 16.00. Spotkanie ma na celu uzmysłowić uczestnikom, jak ważne jest obcowanie ze sztuką. Przedstawiona zostanie postać niezwykłego malarza Vincenta Van Gogha. Uczestnicy rozmawiać będą na temat jego twórczości i wrażliwości na kolor.

W programie również zabawy z użyciem tabletów i tablicy interaktywnej przybliżające fascynującą sztukę tego słynnego malarza. Przewidziane są także warsztaty plastyczne projektowania plakietek pod hasłem „Kocham Van Gogha”.

Pozostałe artykuły

Juniorzy z UKS Olimpia Biała Podlaska awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski w piłce ręcznej
2025-02-05

Juniorzy z UKS Olimpia Biała Podlaska awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski w piłce ręcznej 

Rozwój elektronicznych usług publicznych w MOF Biała Podlaska
2025-02-05

Rozwój elektronicznych usług publicznych w MOF Biała Podlaska

Sebastian Paszkowski prezes PEC Biała Podlaska zasiadł w Radzie Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie
2025-02-05

Przyłączamy się do gratulacji, jakie złożył panu prezesowi prezydent Michał Litwiniuk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.