Aktualności
Kolejny sezon rozgrywek Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich przeszedł do historii
2017-07-10

Mistrzem został Nissan Team, srebro powędrowało do Trójki STOL-KAR, a brąz do Likwidator GLOB-MAX. Najlepszym strzelcem został Daniel Joński, który zanotował aż 53 trafienia w 20 meczach, a najlepszym bramkarzem Andrzej Haponiuk: 87 puszczonych bramek. Szeregi pierwszej ligi opuszcza KS Dąbrowica.

Mecze Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich od lat stoją na wysokim poziomie sportowej rywalizacji, nie brakuje wspaniałych bramek czy niesamowitych interwencji bramkarzy. Bardzo zróżnicowany był wiek uczestników rozgrywek, od nastolatków po dojrzałych mężczyzn.

W II lidze na pierwszym miejscu uplasowała się ekipa Ściana Wschodu Rectus–Juventur, drugie K-P Liderzy. Obie drużyny awansowały do wyższej klasy rozgrywkowej. Trzecie miejsce przypadło drużynie Mario Presto Old Boys. Najlepszym strzelcem II ligi został Jacek Kuźmiński, zdobywając 67 bramek.

Cykliczną Nagrodę Prezesa otrzymała drużyna Likwidator GLOB-MAX, która wygrała wszystkie mecze w rundzie wiosennej. Jako ciekawostkę i dużą satysfakcję można potraktować występ w oficjalnym meczu BLSP medalistów mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich: Stefana Majewskiego i Dariusza Gęsiora, którzy zagrali w meczu Trójka STOL-KAR - Jarex Mario Presto 9 maja 2017 roku.

Specjalne podziękowania należą się dyrektorom szkół, w których rozgrywane były mecze: Joannie Połujańskiej oraz Katarzynie Sierpotowskiej. Liga wraca po wakacjach.

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.