Aktualności
Miejska aplikacja z rozkładem autobusów. Sprawdź jak działa nowa funkcja!
2017-05-11
Od kilku dni aplikacja Biała Podlaska ma swoją nową funkcjonalność w postaci rozkładu jazdy miejskich autobusów. Sprawdzimy w niej jak dojechać z konkretnej ulicy do wyznaczonego celu najlepszym połączeniem albo po prostu wyszukamy godzin odjazdu konkretnej linii.

Aby skorzystać z nowej opcji wystarczy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji Biała Podlaska. W odnowionym wyglądzie znajdziemy zakładkę Komunikacja, pod którą kryje się przewodnik bo rozkładzie MZK. Możemy skorzystać z najszybszej opcji, pojawiającej się tuż po uruchomieniu, czyli wyszukaniu połączenia autobusowego lub sprawdzić rozkład konkretnej linii.

POLECAMY TAKŻE: pobierz aplikację z Google Play

Wystarczy wyszukać ulicę przystanku początkowego i końcowego oraz godzinę odjazdu. Aplikacja automatycznie wyszuka linie kursujące na danej trasie a nawet wyświetli trasę na mapce. Można wybierać między wariantami z przesiadką lub bez, a także sprawdzić który autobus przyjedzie najwcześniej, a który pokona wyznaczoną trasę w najszybszym czasie.

POLECAMY TAKŻE: pobierz aplikację z App Store

Nowa funkcja pokazuje nam także rozkład jazdy według wszystkich dostępnych linii oraz przystanków. Dodatkowo możemy dodać swoje przystanki do ulubionych, aby mieć je zawsze pod ręką. Najnowsza aktualizacja jest już dostępna na systemy Android, niedługo będą mogli ją pobrać użytkownicy smartfonów z innym oprogramowaniem.

POLECAMY TAKŻE: pobierz aplikację na Windows Phone
Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.