Aktualności
Budują Kruczą! Rusza jedna z najważniejszych inwestycji drogowych tego roku
2017-05-09
To kontynuacja dużej inwestycji z ubiegłego roku. Do tej pory położono nawierzchnię na odcinku od skrzyżowania z ulicą Podleśną do skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia. Teraz powstanie ponad 600 metrów drogi z kanalizacją deszczową i zjazdami oraz zagospodarowanym poboczem. Na całą inwestycję przewidziano blisko 2,5 mln zł.

Harmonogram prac zakłada oddanie drogi do użytku już w październiku tego roku. Inwestycja zostanie zrealizowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury. Miasto otrzymało na ten cel 1 229 776,99 zł z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019.
Pozostałe artykuły

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi
2023-05-15

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych...

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców