Aktualności
Brązowy medal Serbinowa i awans do mistrzostw Polski
2017-04-03
25 i 26 marca w hali Szkoły Podstawowej nr 3 rozegrano IV turniej o mistrzostwo województwa młodzików w siatkówce. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy klubu Serbinów. Uczniowie Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w klasyfikacji końcowej IV turnieju uplasowali się na I miejscu.

Oprócz jednej porażki, w pierwszym meczu 1:2 z zespołem Olimp Opole Lubelskie, kolejne podopieczni Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka rozstrzygnęli na swoją korzyść: Avia Świdnik 2:0, Międzyrzecka Trójka 2:1, TPS Lublin 2:0 i Cisy Nałęczów 2:0.

Był to ostatni turniej w ramach mistrzostw województwa młodzików, dlatego dokonano podsumowania całości cyklu. Siatkarze Serbinowa wywalczyli brązowy medal, srebrny – zdobył zespół Olimp Opole Lubelskie, a złoty - Cisy Nałęczów. Te trzy zespoły awansowały do rozgrywek o mistrzostwo Polski młodzików.

Ćwierćfinał mistrzostw Polski młodzików odbędzie się od 7 do 9 kwietnia w Rzeszowie z udziałem zespołów z województw: podkarpackiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.
Pozostałe artykuły

Pokaz bajek w ramach Awanturniczego Klubu Filmowego
2025-01-16

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka! 

Spotkanie z Dorotą Filipiak, autorką książki "Bug z Tobą. Historie o życiu i śmierci na wsi nadbużańskiego Podlasia"
2025-01-16

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie z Dorotą Filipiak, autorką książki "Bug z Tobą. Historie o życiu i śmierci na wsi nadbużańskiego Podlasia".

Zapraszamy do wzięcia udziału w Bookcrossingu Regionalnym
2025-01-15

Nowość dla miłośników i sympatyków naszego regionu. Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w Bookcrossingu Regionalnym.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac wychowanków Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2025-01-15

Bialskie Centrum Kultury zaprasza już 23 stycznia 2025 roku o godzinie 17: 00 na wernisaż wystawy prac szóstki wychowanków Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel".

Spotkanie z fotografem Adamem Krasuskim
2025-01-15

Spotkanie z fotografem Adamem Krasuskim odbędzie się 26 stycznia o godz. 15:00 w Bialskiej Galerii Fotografii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.