Aktualności
Ruszyła przebudowa Placu Wojska Polskiego. Finał inwestycji już w maju! (WIDEO)
2017-03-21
Odbioru placu budowy dokonał m.in. prezydent Adam Chodziński. To właśnie tutaj za dwa miesiące powstaną nowe alejki i oświetlenie a także zostanie przebudowany chodnik od strony ul. Brzeskiej. Całość inwestycji wyceniono na ok. 200 tys. zł. To kolejna spełniona obietnica Dariusza Stefaniuka.

Bialski prezydent już w kampanii wyborczej zapowiadał uporządkowanie zielonej architektury w mieście. Jednym z jej najważniejszych elementów jest park przy dworcu autobusowym, który od lat pozostawał pominięty przy miejskich inwestycjach. Teraz ma się to zmienić a efekty zobaczymy już w maju.

Elementem odnowionego parku będzie m.in. pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich. Z ideą jego budowy wystąpił już w ubiegłym roku senator Grzegorz Bierecki, a następnie powstał w tym celu komitet społeczny. To właśnie z jego funduszy powstanie pomnik zmarłej tragicznie pary prezydenckiej.Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.