uż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wyjątkowy piknik edukacyjny organizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy. Wydarzenie to jest częścią Akademii...
Stołówka przy „Dwójce” walczy o nagrody i czeka na głosy mieszkańców!
2017-02-07
Działająca od 30 lat stołówka przy Szkole Podstawowej nr 2 przygotowuje około 400 posiłków dla uczniów podstawówki, gimnazjum i liceum. Dzięki głosom internautów już niedługo może wzbogacić się o nowe wyposażenie, a nawet remont o wartości 30 tys. zł! W plebiscycie na www.ekstrastolowki.pl głosować można do 31 maja.
Stołówka przy „Dwójce” wciąż działa prężnie, kilka lat temu przeszła niewielki remont jednak wymaga dalszych inwestycji, a szczególnie zakupu nowych, wygodnych stolików i krzesełek.
- Chcemy, aby obiady w szkolnej stołówce były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też zjedzone w komfortowych warunkach. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć przyjazną, domową atmosferę. Bardzo prosimy o głosy – czytamy przy kandydaturze stołówki.
POLECAMY TAKŻE: GŁOSUJ NA BIALSKĄ STOŁÓWKĘ!
Oprócz remontu w plebiscycie można wygrać warsztaty edukacyjne o mądrym gospodarowaniu żywnością oraz zestawy pięćdziesięciu tac obiadowych. Oprócz tego każda ze szkół uczestniczących w konkursie otrzymuje materiały edukacyjne w wersji elektronicznej i scenariusze lekcji.
Stołówka przy „Dwójce” wciąż działa prężnie, kilka lat temu przeszła niewielki remont jednak wymaga dalszych inwestycji, a szczególnie zakupu nowych, wygodnych stolików i krzesełek.
- Chcemy, aby obiady w szkolnej stołówce były nie tylko smaczne i zdrowe, ale też zjedzone w komfortowych warunkach. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć przyjazną, domową atmosferę. Bardzo prosimy o głosy – czytamy przy kandydaturze stołówki.
POLECAMY TAKŻE: GŁOSUJ NA BIALSKĄ STOŁÓWKĘ!
Oprócz remontu w plebiscycie można wygrać warsztaty edukacyjne o mądrym gospodarowaniu żywnością oraz zestawy pięćdziesięciu tac obiadowych. Oprócz tego każda ze szkół uczestniczących w konkursie otrzymuje materiały edukacyjne w wersji elektronicznej i scenariusze lekcji.
Pozostałe artykuły
Stowarzyszenie Koło Bialczan zorganizowało walne zgromadzenie członków, podczas którego dokonano wyboru zarządu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa organizacji nadal będzie sprawować...
Młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury (BCK24), zanotowały kolejną serię spektakularnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Lilianna i Zuzanna Rudzkie, tworzące pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk, szturmem zdobywają uznanie w świecie filmu niezależnego i animacji. Ich najnowsze dzieło – film animowany „W krainie Marii Prymaczenko”





