uż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wyjątkowy piknik edukacyjny organizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy. Wydarzenie to jest częścią Akademii...
Dobra zabawa, piękna muzyka i znane przeboje. Trwa karnawał w Bialskim Centrum Kultury
2017-02-02
Sala Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej pęka w szwach. Nic dziwnego, bo na brak atrakcji bialczanie narzekać nie mogę. Tylko w jeden weekend można było wziąć udział w koncercie legendarnej wokalistki oraz bawić się z całą rodziną podczas Balu Królowej Zimy na zakończenie ferii.
Edyta Geppert rozkochała w sobie bialską publiczność wykonaniem największych przebojów: Nie żałuję, Jaka róża, taki cierń oraz Kocham cię życie. Recital był znakomitą okazją do spotkania z niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z rzadką dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi.
Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Nie inaczej było w Białej Podlaskiej, gdzie po koncercie artystka spotkała się z publicznością, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć.
Niedzielne popołudnie należało z kolei do Królowej Zimy. Jej bal odbył się na zakończenie ferii i zgromadził mnóstwo najmłodszych mieszkańców. Frekwencja dopisała, a gry i zabawy prowadzone przez instruktorów BCK sprawiły, że wszyscy którzy pojawili się na naszej imprezie bawili się doskonale.
Na balu nie obyło się bez wspólnych tańców, zabawy i malowania buziek. Królowa Zima prezentowała się wyjątkowo i chętnie pozowała do zdjęć z uczestnikami.
Edyta Geppert rozkochała w sobie bialską publiczność wykonaniem największych przebojów: Nie żałuję, Jaka róża, taki cierń oraz Kocham cię życie. Recital był znakomitą okazją do spotkania z niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z rzadką dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi.
Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Nie inaczej było w Białej Podlaskiej, gdzie po koncercie artystka spotkała się z publicznością, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć.
Niedzielne popołudnie należało z kolei do Królowej Zimy. Jej bal odbył się na zakończenie ferii i zgromadził mnóstwo najmłodszych mieszkańców. Frekwencja dopisała, a gry i zabawy prowadzone przez instruktorów BCK sprawiły, że wszyscy którzy pojawili się na naszej imprezie bawili się doskonale.
Na balu nie obyło się bez wspólnych tańców, zabawy i malowania buziek. Królowa Zima prezentowała się wyjątkowo i chętnie pozowała do zdjęć z uczestnikami.
Pozostałe artykuły
Stowarzyszenie Koło Bialczan zorganizowało walne zgromadzenie członków, podczas którego dokonano wyboru zarządu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa organizacji nadal będzie sprawować...
Młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury (BCK24), zanotowały kolejną serię spektakularnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Lilianna i Zuzanna Rudzkie, tworzące pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk, szturmem zdobywają uznanie w świecie filmu niezależnego i animacji. Ich najnowsze dzieło – film animowany „W krainie Marii Prymaczenko”





