Aktualności
Zawodnik bialskiej drużyny zagra w reprezentacji Polski!
2016-11-25
Michał Bielecki, wychowanek UKS Serbinów Biała Podlaska, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, został powołany do 14-osobowej reprezentacji Polski na mistrzostwa Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej (EEVZA) do lat 17 chłopców. Mistrzostwa są rozgrywane w łotewskim Daugavpils od 23 do 27 listopada.

Kadra U-17 przygotowywała się od 13 listopada w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale. Biało-czerwoni zagrają kolejno z Estonią, Rosją, Łotwą, Białorusią i Ukrainą. Turniej na Łotwie jest pierwszą rundą eliminacji do mistrzostw Europy do 17 lat, które rozegrane zostaną w lipcu 2017 roku. Awans uzyska zwycięzca turnieju. Zespoły z drugiego i trzeciego miejsca spotkają się w kwietniu w barażach.
Pozostałe artykuły

UKS "Serbinów" Biała Podlaska Mistrzami Województwa Lubelskiego Młodzików
2025-03-13

Uroczystego wręczenia drużynie złotych medali i pucharu dokonali wiceprezydent miasta Justyna Gorczyca oraz dyrektor Szkoła Podstawowa nr 6 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed.

Za nami finał wojewódzki w siatkówce dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2025-03-13

Wydarzenie wraz z dyrektor Bernadetą Mikołajczak rozpoczęła wiceprezydent Justyna Gorczyca. W finale wzięło udział 6 szkół z naszego województwa. Zwycięską drużyną została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej i zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego.

Panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet „Liderki Samorządu: Kobiety w Administracji i Polityce”
2025-03-13

„Liderki Samorządu: Kobiety w Administracji i Polityce”. To tytuł panelu dyskusyjnego, który z okazji Dnia Kobiet odbył się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Gospodarzami wydarzenia byli Krzysztof Komorski - Wojewoda Lubelski oraz wicewojewoda Wojciech Wołoch.

Podsumowanie IV Miedzyprzedszkolnego Konkursu Plastyczno-Konsumenckiego „Przedszkolak – Mądry Konsument”
2025-03-11

W Przedszkolu Samorządowym Nr 6 w Białej Podlaskiej podsumowany został IV Miedzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno-Konsumencki „Przedszkolak – Mądry Konsument” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Już niedługo Międzynarodowy Dzień Teatru
2025-03-11

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Teatru, a z tej okazji Bialskie Centrum Kultury przygotowało mnóstwo ciekawych i inspirujących propozycji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.