Aktualności
Od początku wakacji bialskie autobusy kursują inaczej. Sprawdźmy nowe rozkłady
2016-07-06
Już tradycyjnie okres wakacyjny wiąże się również ze zmianą rozkładu jazdy bialskich autobusów. Nowy plan został ułożony na podstawie licznych próśb mieszkańców, nadesłanych do MZK. Uwzględnia zarówno specyfikę sezonu letniego, jak również w sposób szczególny został dostosowany  do osób kończących pracę między godziną 15.00 a 16.00.

Zwróćmy uwagę szczególnie na minutowe przesunięcia odjazdów ze wszystkich pętli. Co ważne, zmiany będą obowiązywały również od września, bo dotyczą także dni roboczych, sobót, niedziel i świąt. Dzięki nowym rozkładom autobusy będą także jeździły dłużej, bo wydłużono czas kursowania każdej linii.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź aktualne rozkłady jazdy autobusów

Miejski Zakład Komunikacyjny przekonuje, że przesunięcia co prawda dotyczą wszystkich linii ale nie wprowadzają chaosu. W okresie „szkolnym” autobusy odjeżdżają z przystanków co 20-30 minut, a w czasie wakacji, ze względu na mniejszą ilość pasażerów, kursują co 30-40 minut. Dodatkowo zmiany dla linii kursujących w niedzielne poranki zostały podyktowane wyraźnymi prośbami mieszkańców, którzy chcą łatwiej dotrzeć na msze w bialskich parafiach.
Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.