Aktualności
Od początku wakacji bialskie autobusy kursują inaczej. Sprawdźmy nowe rozkłady
2016-07-06
Już tradycyjnie okres wakacyjny wiąże się również ze zmianą rozkładu jazdy bialskich autobusów. Nowy plan został ułożony na podstawie licznych próśb mieszkańców, nadesłanych do MZK. Uwzględnia zarówno specyfikę sezonu letniego, jak również w sposób szczególny został dostosowany  do osób kończących pracę między godziną 15.00 a 16.00.

Zwróćmy uwagę szczególnie na minutowe przesunięcia odjazdów ze wszystkich pętli. Co ważne, zmiany będą obowiązywały również od września, bo dotyczą także dni roboczych, sobót, niedziel i świąt. Dzięki nowym rozkładom autobusy będą także jeździły dłużej, bo wydłużono czas kursowania każdej linii.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź aktualne rozkłady jazdy autobusów

Miejski Zakład Komunikacyjny przekonuje, że przesunięcia co prawda dotyczą wszystkich linii ale nie wprowadzają chaosu. W okresie „szkolnym” autobusy odjeżdżają z przystanków co 20-30 minut, a w czasie wakacji, ze względu na mniejszą ilość pasażerów, kursują co 30-40 minut. Dodatkowo zmiany dla linii kursujących w niedzielne poranki zostały podyktowane wyraźnymi prośbami mieszkańców, którzy chcą łatwiej dotrzeć na msze w bialskich parafiach.
Pozostałe artykuły

Spektakl "Zemsta" w niecodziennym wydaniu
2023-12-11

Kochani, jesteście najwspanialszą publicznością.

Forum psychologów i pedagogów
2023-12-08

Dlaczego w dobie samotności młodzi ludzie sięgają po mechanizmy mimikry społecznej?

Finał akcji „Drużyna Św. Mikołaja”
2023-12-07

To był piękny finał akcji „Drużyna Św. Mikołaja” organizowanej przez Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej we współpracy z asystentami rodzin oraz koordynatorami rodzinnej pieczy zastępczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

Zapisz się do biblioteki, odbierz książkę w prezencie
2023-12-07

Święta tuż, tuż! W Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczęła się wspaniała akcja, w której nowi czytelnicy otrzymają książkowe upominki.

Proekologiczna akcja "Przedświąteczne Porządki"
2023-12-07

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z BWiK „WOD-KAN” SP. z o.o., zapraszają do wzięcia udziału w proekologicznej akcji "Przedświąteczne Porządki".

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.