Aktualności
Uwaga mieszkańcy osiedli za torami! Można składać wnioski na podłączenie instalacji gazowej
2016-06-20
W dolnym kościele parafii na Woli bialczanie mogli usłyszeć o najnowszych projektach, dotyczących budowy sieci gazociągowej. Pomysł dotyczy głównie terenów za torami, dzięki którym wielu mieszkańców miałoby wreszcie okazję korzystać z ekologicznych rozwiązań. Ziemne instalacje są również niezbędne dla terenów, które mają być wykorzystane jako podstrefa ekonomiczna.

To właśnie z myślą o poważnych inwestycjach na bialskim lotnisku prezydent Dariusz Stefaniuk, wraz z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa, zachęcał do składania wniosków osób zainteresowanych przyłączeniami gazowymi. Im więcej zainteresowanych, tym większe szanse na szybką realizację inwestycji i doprowadzenie odpowiedniego połączenia do terenów podstrefy ekonomicznej. Jej uzbrojenie to podstawowy warunek dla potencjalnych inwestorów.

Aktualnie mieszkańcy ulic przy osiedlach Grzybowa, Pieńki, Za torami, Wola czy Żwirki i Wigury, zainteresowani połączeniem gazowym, mogą składać wnioski do biura obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa przy ul. Sławacinek Stary 6G. Najlepszym rozwiązaniem jest złożenie zbiorczo wniosków z całej ulicy. Wypełnienie dokumentu nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami, jest tylko informacją dla spółki odnośnie zainteresowania mieszkańców, według którego zostanie oszacowana opłacalność przedsięwzięcia.

POBIERZ WNIOSEK DO WYPEŁNIENIA

ZOBACZ WZÓR WYPEŁNIENIA WNIOSKU

Wnioski można otrzymać na sali obsługi interesantów urzędu miasta, bądź pobrać ze strony internetowej Polskiej Spółki Gazownictwa.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.