Aktualności
Szczypiorniści świętowali awans. Rozpoczyna się operacja I liga (WIDEO)
2016-05-10
Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska mocnym akcentem pożegnali się z własnymi kibicami. W przedostatnim meczu sezonu, a w ostatnim meczu we własnej hali, akademicy pokonali Czarnych Regimin 31:13. Warto podkreślić, że do przerwy goście rzucili tylko trzy bramki.

Mecz był okazją do świętowania awansu do I ligi. Prezydent Dariusz Stefaniuk wręczył zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu pamiątkowe podziękowanie. Przypomnijmy, że w tym roku miasto wsparło sekcję piłki ręcznej rekordową kwotą 200 tys. zł. Najbliższym celem naszych zawodników jest spokojne utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, a w perspektywie dwóch lat, awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Pozostałe artykuły

W Wielki Piątek Urząd Miasta będzie otwarty do godziny 13:00
2025-04-15

Urząd Miasta Biała Podlaska informuje, że w dniu 18 kwietnia 2025 r. (Wielki Piątek) klienci urzędu będą obsługiwani do godziny 13:00.

Nasz Jarmark Wielkanocny to najpiękniejsze tradycje, święto rzemiosła, rękodzieła, najlepszych wyrobów, muzyki, śpiewu i tańca
2025-04-14

To wszystko tworzy wyjątkową atmosferę serdeczności, tak docenianą przez wystawców z całego kraju i z zagranicy i odwiedzających plac Wolności.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Awanturniczego Klubu Filmowego
2025-04-14

W spólnie obejrzymy animowany hit kinowy dla całej rodziny o bocianie, który pakuje się w niezłe kłopoty. Nie ma tu ograniczeń wiekowych.

14 kwietnia obchodzimy 1059. rocznicę chrztu Polski
2025-04-14

Decyzja Mieszka I w 966 roku była początkiem polskiej państwowości oraz wprowadzenia naszego kraju do kręgu Europy. Młodzież z ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej uczciła tę rocznicę, przygotowując krótką lekcję historii, za którą w imieniu prezydenta Michaał Litwiniuka  podziękowała zastępca Justyna Gorczyca.

Bialska Liga Historyczna pod hasłem "Królowie elekcyjni" podsumowana
2025-04-13

Wzięło w niej udział 100 uczniów z 13 szkół podstawowych. Rozstrzygnięcie nastąpiło w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 pod dyrekcją Ryszarda Dołęgi. Szkoła ta jest także organizatorem wszystkich trzech etapów konkursu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.