Aktualności
Tunel pod torami na Lubelskiej. Odbyły się rozmowy z mieszkańcami
2016-04-22
Prezydent Adam Chodziński spotkał się z mieszkańcami ul. Witoroskiej. Konsultacje dotyczyły inwestycji bezkolizyjnego przejazdu, który ma przebiegać pod torami. Przedsięwzięcie jest realizowane przy współpracy z PKP i w znacznym stopniu powinno ułatwić komunikację w tej części miasta.

Prezydent wyjaśniał wątpliwości mieszkańców odnośnie inwestycji, przedstawił historię tego przedsięwzięcia i zobrazował przebieg komunikacji. Nowe rozwiązania zwiększą bezpieczeństwo i usprawnią pokonywanie odcinka trasy z przejazdem kolejowym.
Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.