Aktualności
Jarosław Kaczyński: warto posłużyć się przykładem Białej Podlaskiej
2016-04-19
Miasto i prezydent Dariusz Stefaniuk pojawiają się w wywiadzie tygodnika "W Sieci" jako przykład dobrej reakcji na stagnację i zaniedbania poprzedników. Prezes PiS pytany o możliwości finansowe aktualnego rządu wskazuje przykład bialskiego włodarza, któremu udało się wygospodarować kilkuprocentową nadwyżkę w miejskim budżecie.

Nazwisko prezydenta Stefaniuka pojawia się w kontekście przykładu skutecznego gospodarowania miejskimi środkami. Prezes PiS stwierdza, że to właśnie Biała Podlaska może posłużyć jako wzór do naśladowania pod względem oszczędności i skuteczności funkcjonowania samorządu. Zestawia przy tym działania bialskiego włodarza z dobrym funkcjonowaniem Ministerstwa Finansów oraz prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniela Obajtka.

POLECAMY TAKŻE: przeczytaj fragment wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim

– Warto posłużyć się przykładem Białej Podlaskiej. (...) To jest przykład, co w Polsce można zrobić, gdyby rządzili nią przez dłuższy okres ludzie w rodzaju Dariusza Stefaniuka – mówi w wywiadzie dla braci Karnowskich Jarosław Kaczyński.
Pozostałe artykuły

Zadbaj o przyszłość zaszczep się na życie
2021-06-22

Ponad rok życia w reżimie obostrzeń pokazał nam, jak cenne są zdrowie i bezpieczeństwo. Po miesiącach, w których wiele osób miało być może poczucie niemocy, wreszcie możemy mieć znów wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Wręczono wyróżnienia laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 2020/2021
2021-06-22

16 czerca br. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy odbyła się uroczystość podczas której wyróżniono laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty 2020/2021.

Dzieci ze Stowarzyszenia Wspólny Świat i Zespołu Szkół Specjalnych otrzymały książki sensoryczne
2021-06-16

W marcu br.  Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna” ogłosiła konkurs  o wdzięcznej nazwie ,,DotykaMy”, polegający na wykonaniu przez dzieci i dla dzieci specjalnej książeczki sensorycznej.

Kolejne dobre wieści z „Piksela"
2021-06-16

Miło nam poinformować o sukcesie jakim zakończył się udział podopiecznych Lilli Wielgan-Michaluk z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" Bialskiego Centrum Kultury podczas XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego z Cyklu Ziemia jest Jedna – Labirynty Świata Podwodnego, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu!!!

Spotkanie autorskiego z bialskim poetą Panem Jackiem Danilukiem
2021-06-16

W dniu 16 czerwca 2021 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 14 odbyło się spotkanie autorskie z bialskim poetą Panem Jackiem Danilukiem w związku z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną pt. „Zwierzaki wujka Jacka”.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców