W hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej rozegrano Finał Miasta w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada
- Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne atrakcje, wyjątkowych gości, wiedzę oraz cenne informacje. Osoby, które wezmą udział w evencie będą mogły wysłuchać prelekcji wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii, położnictwa, fizjologii ciąży, pediatrii, psychologii, ortopedii, laryngologii, kardiologii i aktywności fizycznej w ciąży – mówi dr Beata Makaruk, koordynatorka eventu w imieniu Stowarzyszenia Dbamy o Mamy.
Podczas eventu będzie można także dowiedzenia się wszystkiego o programie Rodzina 500+. Informacji będą udzielać przedstawiciele urzędu miasta. Rodzice będą mogli otrzymać do wypełnienia wnioski, niezbędne do otrzymania świadczenia na dzieci.
III edycja Aktywnej Mamy odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia w godz. 12-17 w hali AWF Biała Podlaska przy ul. Marusarza 8.
Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka
Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów
Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”
Prezydent miasta Michał Litwiniuk wraz z męską częścią kadry kierowniczej złożył kobiecej części załogi Urzędu Miasta życzenia z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń wszystkim...





