Aktualności
Witold Matulka zaśpiewał dla pań. Bialczanki ponownie zachwycone tenorem
2016-03-10
To już coroczna tradycja w Białej Podlaskiej. Z okazji Dnia Kobiet w sali BCK przy ul. Brzeskiej odbył się koncert z udziałem Witolda Matulki i zaproszonych gości. Obok dobrze znanego tenora na scenie pojawili się również Dorota Laskowiecka, Andrzej Witlewski i Andrzej Czaplicki, który przypomniał wirtuozerskie kompozycje na skrzypce. Wszyscy śpiewali do akompaniamentu Jolanty Skorek-Münch, a gwiazdy zapowiedział Stefan Münch – znany recenzent i prezenter koncertowy oraz wybitny znawca muzyki.

Zanim na scenie pojawili się artyści najlepsze życzenia wszystkim paniom złożył prezydent Dariusz Stefaniuk. Potem usłyszeliśmy wielkie przeboje operetki, ze szczególnym uwzględnieniem repertuaru kobiecego. Na koniec wybrzmiała tytułowa aria koncertu: „Usta milczą, dusza śpiewa”, pochodząca z operetki „Wesoła wdówka” Franza Lehara.
Pozostałe artykuły

II Bialski Kongres Przedsiębiorczości
2024-06-11

Już 24-25 czerwca 2024 roku odbędzie się II Bialski Kongres Przedsiębiorczości organizowany przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka  i Akademię Bialską, który patronatem honorowym objęli Wojewodą Lubelski Krzysztof Komorski oraz Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Marek Kłoczko.

Swingowa potańcówka przy muzyce granej na żywo już w piątek!
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej zapraszają na swingową potańcówkę przy muzyce granej na żywo!

Rajd rowerowy "Za Torami" - Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla "Za Torami" zapraszają na sąsiedzki rajd rowerowy pn. "Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska".

Hanna Bajkowska otrzymała Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia
2024-06-11

Dziś Prezydent Miasta Michał Litwiniuk wręczył pani Hannie Bajkowskiej Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia.

III Etap Bialskiego Turnieju Szkół w Białej Podlaskiej - sportowa integracja i olimpijski duch
2024-06-11

10 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej odbył się III etap Bialskiego Turnieju Szkół.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.