Aktualności
Na Placu Wolności pojawi się mammobus. Warto skorzystać z okazji bezpłatnych badań
2016-03-16
Rak piersi stanowi jeden z najważniejszych problemów zdrowotnych kobiet w Polsce. Statystki medyczne wskazują na tendencje wzrostową zachorowalności wśród Polek. I niestety nowotwory złośliwe są główną przyczyną zgonów kobiet do 65. roku życia. Dlatego warto skorzystać z okazji bezpłatnych badań mammograficznych, która już w niedzielę nadarzy się w Białej Podlaskiej.

20 marca na bialskim Placu Wolności pojawi się mammobus. Panie w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie dwa lata nie korzystały z profilaktyki w tym zakresie, będą mogły wykonać badania całkowicie za darmo. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Pozostałe artykuły

Podsumowanie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina
2024-06-20

Uczniowie i kadra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej podsumowali dziś dokonania z minionego roku szkolnego.

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie
2024-06-20

Za nami Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie.

Podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2024-06-20

Przyszedł czas na podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel". Pod czujnym okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk powstają tam niesamowite dzieła.

Spotkanie autorskie z Gabrielem Oleszką pt. "Opowieści z morza i Pomorza"
2024-06-19

W Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł dziś emerytowany kapitan żeglugi wielkiej Gabriel Oleszek.

Utrudnienia na ul. Średniej
2024-06-19

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.