Aktualności
Spotkają się podczas kolejnego przystanku przed Światowymi Dniami Młodzieży
2016-02-02
Jeszcze przed feriami w parafii Wniebowzięcia NMP odbędzie się kolejne DeoProfil, czyli Światowe Dni Młodzieży przystanek Biała. Jak zwykle młodzież i księża organizatorzy będą zachęcali do włączenia się w tę szczytną inicjatywę, której zwieńczeniem będzie lipcowe spotkanie z papieżem Franciszkiem.

12 lutego o godz. 19 w parafii na Woli uczestników spotkania przywita proboszcz ks. Andrzej Biernat. Poznamy także najnowsze informacji odnoście Światowych Dni Młodzieży, zebrane przez liderów rejonu Biała Podlaska.

Nie zabraknie także konferencji zaproszonego gościa, zmuszającej do refleksji nad własnym życiem, a dobrą zabawę zapewni tradycyjnie ŚDM Band. Na pewno usłyszymy hymn „Błogosławieni Miłosierni”. Zaspokoić będzie można potrzeby nie tylko duchowe, bo na uczestników spotkania będzie czekał smaczny poczęstunek.

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.