Aktualności
Kolejne wielkie wyróżnienie dla portalu i miejskiej aplikacji. Można oddawać głosy!
2016-02-01
Już po raz piąty zostanie rozstrzygnięty konkurs Mobile Trends Awards. Ten prestiżowy plebiscyt co roku gromadzi najlepsze marki z branży technologii informacyjnej oraz mobilnych technologii. W jury konkursu znajdują się eksperci, wybierający laureatów w 16. kategoriach. Wśród nominowanych w tegorocznej edycji znalazł się również Mobilny System Informacji Miasta Biała Podlaska. Można już oddawać głosy!

Aby zagłosować wystarczy zalogować się na swojego Facebooka i odnaleźć ikonę bialskiego portalu.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 18 lutego w Krakowie. Portal i aplikacja o Białej Podlaskiej zostały nominowane w kategorii miasto/region z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną. Wśród dotychczasowych laureatów tej prestiżowej rywalizacji znalazły się m.in. tak znane marki jak TVN, Knorr - Unilever Polska, Red Bull Polska, Raiffeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO oraz Cyfrowy Polsat.

POLECAMY TAKŻE: ODDAJ SWÓJ GŁOS NA BIALSKI PORTAL I APLIKACJĘ!

Obok bialskiego portalu nominowano stronę urzędu z Białegostoku oraz aplikacje Urszulina i powiatu Jeleniogórskiego. 

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.