Aktualności
Bialczanin wraca na stare śmieci. Legia podpisała kontrakt z Arielem Borysiukiem
2016-01-12
Pochodzący z Białej Podlaskiej Ariel Borysiuk wraca do Legii Warszawa. Wychowanek TOP-54 podpisał ze stołecznym klubem 3,5-letni kontrakt. Piłkarz ostatnio występował w Lechii Gdańsk i był jednym z najlepszych graczy na boisku.

Kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Bialczanin występował już przy Łazienkowskiej w latach 2007-2011. Dla jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce zdobył trzy gole. Z Wojskowymi zdobył trzy Puchary Polski i Superpuchar.

– Nie ma co ukrywać, że Legia zawsze była w moim sercu. Gdy wróciłem tu pierwszy raz z Lechią, ono zabiło o wiele mocniej. Kiedy zgłosiła się po mnie Legia, nie miałem prawa odmówić. Tu czuję się jak w domu i ten klub będzie miał mój szacunek na zawsze – podkreśla Borysiuk.

Przygodę z piłką Borysiuk rozpoczął TOP 54 Biała Podlaska, skąd przeniósł się do Warszawy. Później zaliczył mniej lub bardziej udane przygody z FC Kaiserslautern, Wołgą Niżni Nowogród oraz Lechią Gdańsk. Bialczanin jest reprezentantem Polski. Jest duża szansa, że otrzyma powołanie na Euro 2016.
Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Utrudnienia w ruchu na ulicy Zamkowej
2022-05-06

W związku z trwającą przebudową ulicy Zamkowej polegającą na budowie ścieżki rowerowej informujemy, że od dnia 9 maja 2022 r. (poniedziałek) na w/w ulicy będzie można napotkać utrudnienia w ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.