Aktualności
Kolejne zwycięstwo Serbinowa
2016-01-07
W Międzyrzecu Podlaskim rozegrano drugi turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Siatkówce będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 11 zespołów podzielonych na dwie sześciozespołowe grupy.

Pierwsza grupa rywalizowała o miejsca I –VI, druga VII – XI. Zawodnicy UKS Serbinów pokonali po 2:0: Międzyrzecką Trójkę, Cisy Nałęczów i Skałkę Annopol, 2:1 Avię Świdnik oraz ulegli 1:2 MKS Kraśnik. Jednak w końcowej klasyfikacji, dzięki lepszemu stosunkowi małych punktów, podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów uplasowali się na pierwszym miejscu.

Zespół tworzą uczniowie klasy drugiej Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej. Drużyna Serbinowa I wystąpił w składzie: Michał Bielecki - MVP turnieju, Krystian Kogut - wyróżniony zawodnik turnieju, Kacper Wągrocki, Jakub Ratajczak, Daniel Firut, Mateusz Szaniawski, Jan Wójcik, Hubert Rypina, Sebastian Ajzyk, Jakub Markowski, Michał Szendel.

W turnieju startował także, drugi zespół Serbinowa (o rok młodszy), który uplasował się na ósmym miejscu. Chłopcy wystąpili w składzie: Mateusz Ossowski, Żurawski Rafał, Garbowicz Tomasz, Karol Kupiński, Krzysztof Wilk, Damian Zalewski, Jakub Jarząbkowski, Jakub Bujak, Dawid Sosnowski.
Pozostałe artykuły

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Minister Sportu i Turystyki docenił sukcesy bialskich młodych sportowców
2019-05-29

Biała Podlaska zajęła VI miejsce w klasyfikacji powiatów z liczbą mieszkańców do 80 tys. Systemu Sportu Młodzieżowego 2018. Statuetkę i list gratulacyjny Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki odebrał w ubiegłym tygodniu wiceprezydent Maciej Buczyński.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.