Aktualności
Kolejne sukcesy Podlasiaków. Młodzi tancerze z nagrodami w Drohiczynie!
2015-12-07
Pary turniejowe z Zespołu Pieśni i Tańca „Podlasiacy” z Bialskiego Centrum Kultury walczyły na XVII Regionalnym Turnieju Tańców Polskich „O Złoty Klucz”, VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich „O Szablę Kmicica” oraz na IV Mistrzostwach Podlasia w Tańcach Polskich „O różę pani Basi” (turniej poświęcony pamięci Barbary Kędry, instruktorki ZPiT „Podlasiacy”, a także sędziny Tańców Polskich Polskiej Sekcji CIOFF).

Podczas turnieju tancerze rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych od 7 do 40 roku życia i w czterech klasach – A, B, C i D. „Podlasiacy” uplasowali się na wysokich finałowych miejscach. W kategorii IV A (16-18 lat) Dominik Skoczeń i Justyna Buczyło zajęli 5 miejsce, a Piotr Nitychoruk i Aleksandra Pawłowska (kat. II D 10-12 lat) dotarli do półfinału. Podium udało się wywalczyć Adamowi Makarskiemu i Gabrieli Kozłowskiej, którzy zajęli 3 miejsce w kategorii I D (7-9 lat). W tej samej grupie wiekowej 5 miejsce wywalczyła para Feliks Makarski i Aleksandra Och w turnieju regionalnym.
Pozostałe artykuły

Informacja – obsługa dowodów osobistych
2023-03-30

Referat Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Biała Podlaska informuje, że w dniu 31 marca br.

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.