Aktualności
W Multicentrum odbył się Dzień Sztuki
2015-11-26
Każdy kto przybył na dzień sztuki do Multicentrum miał okazję przez chwilę obcować ze sztukami plastycznymi. Główną atrakcją dla reszty przybyłych gości był quiz wiedzy o plastyce, który odbył się przy pomocy tablicy multimedialnej.

W programie znalazły się także głosowe zagadki o kolorach, ukryte w tajemniczych kodach QR. A na koniec naszego spotkania zaprosiliśmy wszystkich na zajęcia plastyczne pod hasłem „Udekoruj Artdinusia”. Było radośnie i twórczo, co można wywnioskować z powstałych wpisów na oknach, bo każdy otrzymał do rąk mazaki i mógł narysować bądź napisać o swoich wrażeniach z dnia sztuki w Multicentrum.
Pozostałe artykuły

Pokaz bajek w ramach Awanturniczego Klubu Filmowego
2025-01-16

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka! 

Spotkanie z Dorotą Filipiak, autorką książki "Bug z Tobą. Historie o życiu i śmierci na wsi nadbużańskiego Podlasia"
2025-01-16

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na spotkanie z Dorotą Filipiak, autorką książki "Bug z Tobą. Historie o życiu i śmierci na wsi nadbużańskiego Podlasia".

Zapraszamy do wzięcia udziału w Bookcrossingu Regionalnym
2025-01-15

Nowość dla miłośników i sympatyków naszego regionu. Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w Bookcrossingu Regionalnym.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac wychowanków Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2025-01-15

Bialskie Centrum Kultury zaprasza już 23 stycznia 2025 roku o godzinie 17: 00 na wernisaż wystawy prac szóstki wychowanków Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel".

Spotkanie z fotografem Adamem Krasuskim
2025-01-15

Spotkanie z fotografem Adamem Krasuskim odbędzie się 26 stycznia o godz. 15:00 w Bialskiej Galerii Fotografii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.