Aktualności
Zobacz kto zwyciężył w gimnazjalnych zmaganiach w tenisie stołowym
2015-11-20
W hali gimnazjum rzemieślniczego rozegrano finał miasta w indywidualnych rozrywkach w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Wśród pań najlepsza okazała się Amelia Kroszczyńska (PG nr 4), druga była Julia Czemierowska (PG nr 2). Na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Jawoszek (PG 6).

W męskiej kategorii bezkonkurencyjny okazał się Michał Piszcz (PG nr 6). Za nim uplasowali się: Mateusz Książak (PG 4) oraz Eryk Kozłowski (PG 4).

Za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców zawodnicy otrzymali puchary Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze ufundowane przez Dyrekcję Rzemieślniczego Gimnazjum w Białej Podlaskiej.
Pozostałe artykuły

Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt
2023-03-07

Tegoroczną „Licealiadę” – Finał Miasta Biała Podlaska w Siatkówce Dziewcząt oraz puchar Prezydenta Miasta zwyciężyła reprezentacja z I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej , uzyskując awans do finału rejonu.

9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2021-08-17

16 sierpnia br. w naszym mieście odbyła się 9 edycja Biegu Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W biegu honorowym na dystansie 1963 m wzięło udział około 200 uczestników.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia prezydenta
2020-03-05

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne 15 młodym sportowcom wyróżniającym się sukcesami sportowymi. Łączna kwota stypendiów sportowych to 59 tys. zł.

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

I turniej OLDBOYÓW o Puchar Prezydenta Miasta
2019-06-11

Po raz pierwszy Dni Białej Podlaskiej rozpoczęły się na sportowo. 25 maja na boisku MOSiR odbył się I Międzynarodowy Turniej OLDBOY w Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska.  Wzięło w nim udział pięć zespołów:  Adams Brześć, Huragan Międzyrzec Podlaski, Oldboy Biała Podlaska, Oldboy Terespol, Oldboy II Biała Podlaska.  

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców