Aktualności
Legioniści zagrają w Białej Podlaskiej. Szykują się emocje w juniorskich rozgrywkach
2015-11-19
Szykuje się wielkie widowisko sportowe. W najbliższą sobotę na boisku Akademii Piłkarskiej TOP-54 przy ul. Zdanowskiego będzie można obejrzeć na żywo piłkarzy Legii Warszawa. Zmierzą się z drużyną gospodarzy w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Początek meczu o godz. 12.00.

W ostatnim meczu u siebie przed zimową przerwą bialczanie podejmą drugą drużynę w tabeli. Sami skutecznie bronią się od strefy spadkowej, mając w swoim dorobku 15 punktów. Ostatnio przywieźli bezbramkowy remis z trudnego terenu w Krakowie. W wyjazdowej potyczce na początku sierpnia bialski TOP stawił dzielnie czoła stołecznemu rywalowi, ulegając jedynie 3:2. Jak będzie tym razem przekonamy się już 21 listopada o godz. 12.00.

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców