Aktualności

Bialska młodzież przyłączyła się do międzynarodowej akcji
2015-11-09
Młodzieżowa Rada Miasta postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W przedszkolu samorządowym nr 10 zorganizowali spotkanie połączone z czytaniem bajek w radosnej atmosferze, które na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to okazja do przypomnienia ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią, uczą, pomagają poznać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki.

Pozostałe artykuły

Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka

Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów

Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”

Prezydent miasta Michał Litwiniuk wraz z męską częścią kadry kierowniczej złożył kobiecej części załogi Urzędu Miasta życzenia z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń wszystkim...

Biała Podlaska stała celem edukacyjnej wyprawy uczniów Saskiej Szkoły Realnej z Warszawy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.